O spoločnosti Ako objednávať?


Prepravné zdarma od:49,50 €
Ako objednávať Tlačiť E-mail

Ako objednávať

Objednávanie tovaru

Ak odberateľ objednáva tovar v elektronickom obchode www.petpark.sk prostrednícvom nákupného košíka, musí vyplniť všetky požadované údaje do objednávkového formulára. Odberateľ - zákazník môže tovar objednať aj telefonicky na tel. čísle 0918 754 247 alebo na tel. čísle 048/38 10 311 v čase  od 9:00 - 16:00 hod., alebo kedykoľvek prostredníctvom e-mailu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi, potrebujete JavaScript, ak ju chcete vidieť. .

Objednávky sa zaraďujú do systému v poradí, v akom prichádzajú.

Spoločnosť blue gray, s.r.o. potvrdí objednávku elektronickou poštou.

 

Odberateľovi sa zobrazuje v čase objednávania v režime online aktuálna dostupnosť tovaru („Dodávame počas“) – informácie o časovej dostupnosti tovaru od prijatia objednávky do dňa doručenia zásielky. S týmto časovým údajom odberateľ pri potvrdení objednávky súhlasí.

 

Pri zmene plánovaného doručenia tovaru k odberateľovi (napr. ak je tovar momentálne vypredaný), bude odberateľovi odoslaný informačný e-mail so stanovením plánovaného termínu doručenia tovaru.

 

Odberateľ pri odoslaní elektronickej objednávky tiež súhlasí s podmienkami vrátenia tovaru.

Spoločnosť blue gray, s.r.o. zabezpečuje dopravu prostredníctvom kuriéra.


Dodávanie tovaru

Spoločnosť blue gray, s.r.o. tovar zasiela na dobierku kuriérom, pričom tovar je poistený v plnej hodnote.

 


 

Znížili sme pre Vás dopravné....

Za doručenie zásielky spoločnosť blue gray,s.r.o. účtuje odberateľovi 3.93 EUR s DPH pri každej objednávke s hodnotou nižšou ako 49.50 EUR.  Každá objednávka v hodnote minimálne 49.50 EUR a viac je expedovaná bez poplatku za dopravu.

Priebežne ponúkame akcie - s kúpou určitého tovaru Vám na podporu predaja neúčtujeme prepravné.

 

Doručujeme aj do ČR. Po expedovaní tovaru vám zásielka bude doručená nasledujúci pracovný deň. Ak je objednávka v hodnote 49,50 EUR s DPH, neúčtujeme vám prepravné ani do ČR!

 

Každá zásielka obsahuje dodací list-faktúru.

 


Akonáhle Vám bude tovar expedovaný, bude Vám zaslaný e-mail na adresu uvedenú pri objednaní tovaru. Štandardné doručenie zásielky netrvá dlhšie ako 24 hodín  resp. sú zásielky doručované nasledujúci pracovný deň.

 

Tovar je zabalený a zabezpečený spoločnosťou blue gray, s.r.o. a výrobcom. Odberateľ je povinný pri preberaní tovaru skontrolovať neporušenosť a kompletnosť zásielky. Reklamácie dodávky tovaru prijíma prepravná spoločnosť na mieste doručenia. Akékoľvek neskoršie reklamácie na levitra shipped in the united states množstvo a fyzické porušenie tovaru nebudú spoločnosťou blue gray, s.r.o. akceptované.

 


 

Možnosti platbyHotovosť/Dobierka (doprava UPS kuriérom, ktorému sa vyplatí dobierka) - COD only available for Slovakia and just try! Czech Republic

 

Prevodom na účet blue gray, s.r.o. (tovar expedujeme po prijatí platby)

Bankové spojenie:

TATRA BANKA, č.ú.: 2625099687/1100 / IBAN: SK2611000000002625099687

ČSOB, č.ú.: 4011957375/7500 / IBAN: SK4475000000004011957375TATRAPAY

PLATBA PLATOBNOU KARTOU - GP WebPay - Credit Card Payment


 


 
KRMIVONaturea NaturalsBeco Eko sackyRACanimology sampony