O spoločnosti Obojky proti štekaniu


Prepravné zdarma od:49,50 €
Obojky proti štekaniu Tlačiť E-mail
Bookmark and Share

 

OBOJKY PROTI ŠTEKANIU

ilustracia_proti_stek_4

Napriek tomu, že štekanie je pre psa prirodzené, niekedy môže štekanie pre nesprávne príčiny pre majiteľa psa predstavovať problém. Ak takáto situácia nastane, je čas obrátiť sa na PetSafe®.

Vždy je potrebné zistiť, prečo pes šteká. Ak sa štekaniu nedarí majiteľovi zamedziť povelom, prípadne pes šteká keď majiteľ nie je so psom, je možné vybrať si niektoré zo zariadení v našej ponuke.

Všetky zariadenia a obojky na kontrolu štekania sú aktivované správaním psa. Znamená to, že sa pes vždy môže vyhnúť nepríjemnej korekcii upravením svojho správania. Pes vždy kontroluje vysielanie korekcie - nie majiteľ psa. Takto sa pes učí menej alebo vôbec neštekať a tak sa vyhnúť korekcii.

Zabezpečujeme distribúciu týchto značiek zariadení na obmedzenie štekania

sportdog
petsafe logoII
tien
ilustracia_proti_stek_3
Aké typy zariadení na obmedzenie štekania existujú?

* Ultrazvuková a zvuková korekcia používa na obmedzenie štekania vysielanie bezpečného, ale zároveň pre psa nepríjemného zvukového signálu vo vysokých frekvenciách.

* Sprejová korekcia používa na obmedzenie štekania vystrekovanie bezpachového alebo citronellového spreja, ktorý je pre psa nepríjemný.

* Vibračná korekcia používa na obmedzenie štekania vysielanie nízko-frekvenčných vibrácií, ktoré pes pociťuje na spodnej strane krku pri hlasivkách.

* Statická korekcia je korekcia, ktorá využíva množstvo poznatkov z výskumu a na obmedzenie štekania využíva pulz statickej elektriny, ktoré sú vysielané z dvoch kontaktov na obojku.

Základné otázky pri výbere vhodného zariadenia:
* akú má môj pes váhu?
* chcem obojok pre jedného psa alebo statickú jednotku pre viacerých psov?
* pes iba šteká alebo aj zavýja?

Kompletnú ponuku si pozrite TU

sportdog
petsafe logoII 
KRMIVORACanimology sampony