O spoločnosti Rádiové oplotenie


Prepravné zdarma od:49,50 €
Rádiové oplotenie Tlačiť E-mail
Bookmark and Share

 

petsafe logoII

Rádiové oplotenie pre psov a mačky

innotek_logo
Rádiové oplotenie zabezpečuje aby pes neprekročil Vami stanovené hranice voľného pohybu. Rádiové oplotenie nepredstavuje pevný plot.

 

radioseta_1.jpg
Systém pracuje na báze varovných signálov (zvukový signál a korekcia), ktoré psa upozornia ak prekročí Vami stanovené hranice.

 

Vymedzená oblasť sa ohradí drôtom, ktorý môže byť zakopaný do zeme alebo upevnený na pevnom bode nad zemou / napr. na plote. Vysielač v rámci tejto oblasti vysiela veľmi nízke frekvencie, ktoré sú zachytávané špeciálnym psím obojkom -prijímačom. Ak sa pes priblíži k určenej hranici, obojok vyšle varovný zvukový signál. Ak pes ďalej pokračuje k hranici, systém vyšle cez obojok bezbolestný ale napriek tomu nepríjemný statický signál, krorý psa odradí od postupu ďalej.

 

Jednoduchým tréningom a za pomoci vztyčných vlajok umiestnených po celom okruhu oblasti dokážete psa v krátkej dobe naučiť poslúchať zvukové varovné signály, aby zostal iba vo vyhradenej oblasti.

 

Tréning trvá približne 2 týždne. Počas tohto obdobia budete musieť venovat Vášmu psovi denne určitý čas na tréning, aby sa naučil kde sa môže voľne pohybovať a kde nie.

 

Pomocou rádiového oplotenia si môžete jednoducho ohradiť aj záhradku s kvetmi, skalku či bazén v rámci ohraničeného pozemku. Inštalácia zariadenia je jednoduchá a potrvá Vám približne pol dňa podľa náročnosti terénu.

 

 Ďalšie informácie:

Rádiové oplotenie môže využívať nelimitovaný počet psov, ktorí vážia viac ako 3.5kg. Systém je povolený veterinármi a psovi v žiadnom prípade neubližuje.

 

Zariadenie štandardne funguje na rádiovej frekvencii 10.65 kHz. Je však možné zakúpit si zariadenie, ktoré vysiela na frekvencii 7kHz.

 

Jeden vysielač pokryje oblasť do 90.000m2, najviac 1200 metrov drôtu. Okruh musí byť uzavretý. Každá sada oplotenia obsahuje: obojok, vysielač, 150 metrov drôtu, 50 ks vlajok, baterku, manuál.

 

Doplnkový sortiment:

prfa-500_extrawireandflags.jpg

 

Na pokrytie väčších oblastí je možné dokúpiť extra sadu pre rádiový plot, ktorá obsahuje 150 metrov drôtu, 2 spojky a 50 vlajok. Ak chcete použiť vlastný drôt, musí byť izolovaný a medený (0,8mm).

 

 


 

Pozrite si kompletnú ponuku TU
  

Bezdrôtové oplotenie
€ 389.00
Rádiový plot PetSafe - malé psy
€ 195.90
€ 156.72
Ušetríte: 20.00%


 
KRMIVORACanimology sampony