O spoločnosti Obojky proti štekaniu Referencie zákazníkov


Prepravné zdarma od:49,50 €
Referencie Tlačiť E-mail

Deluxe obojok

dobis.jpg"Dobrý deň.

Takže tu je náš krásavec. Je z útulku, rasa niečo medzi hasky a malamutom, asi 25-30 kg, mocný ako slon a tvrdohlavý ako baran.

Psík má asi 4 roky... a neskutočne zavíja už min dva roky..., nedalo sa to vydržať. Jemu bolo jedno či bolo pol druhej nad ránom a pílil 3-4 hodiny s malými pauzami , alebo aj celý deň, keď nikto nebol doma.., čiže aj 10 hodín, bez problémov. Od sťažností od susedov.., cez obecný úrad... a pod..., sme boli rozhodnutý ho vrátiť do útulku odkiaľ sme ho zobrali. Skúšali sme aj tabletky (doporučené veterinárom), .. vraj na dobytok sa dáva celá..... po dvoch dňoch sme mu dali dve a nič. Reku posledná možnosť vyoperovať hlasivky alebo utratiť.

Dostal poslednú šancu.... statický obojok Deluxe proti štekaniu značky PetSafe.

Nastavil som ho na úroveň 2  a  ...obojok zaberá, vidieť ako ho ruší keď začne zavíjať. Takže skutočne ten obojok funguje, teda zatiaľ to tak vyzerá. Uvidím ako sa to prejaví po mesiaci. Aj teraz je vidieť že si dáva pozor, či to má.... a pomaličky skúša. Lebo po obede mu to dávame dole a do hodiny zavíja akoby sa nechumelilo..., časom si znáď odvykne úplne.

Takže som (určite aj susedia) rád, že to takto dopadlo.

Prajem veľa spokojných zákazníkov, ktorým robia starosti ich psíkovia či fenky."

S pozdravom Ing.Maruniak, Banský Studenec, Banská Štiavnica.
26.1.2009

pbc19-10765_bark_control_collar.jpgObojok proti štekaniu SONIC

Adriana Hencelova  (15. 01. 2009)
Hodnotenie: 5
"Je spolahlivy a psik sa rychlo odnauci stekat ked ho ma nasadeny,ked ho nema steka si kolko chce :) ak ma niekto taky problem kludne ho kupte,doporucujem."


nano_bark1.jpgObojok proti štekaniu NANO

"Dobry den. Pred 3 týždnami som si u Vás objednala obojok proti stekaniu NANO, som s ním nadmieru spokojná. Psicek uz vobec nesteka ani nezavýja. Aj ked mu ho este pre istotu stále pred odchodom do práce nasadím. Má iba 2kg a aj napriek tomu, ze je maličký obojok mu perfektne sedí, nastavila som ho na velkost jeho krku a zvysný pas s dierkami som odstrihla. Tak ho mozem kedykolvek iba rychlo odpojit pomocou "klik" uzáveru."

Slavomíra J. , Spišská Nová Ves

26.3.2009

 
KRMIVORACanimology sampony