Product was successfully added to your shopping cart.
10% ZĽAVA NA PRVÚ OBJEDNÁVKU

Získajte 10% zľavu

zľavový kupón Vám pošleme na e-mail.

(+421)  48 38 10311  KONTAKT

0item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Postroje pre psov PetSafe

Kúpte svojmu miláčikovi Postroje pre psov PetSafe. Ponúkame 100% značkové TOP produkty najvyššej kvality od popredných svetových značiek, ktoré potešia vašich domácich miláčikov ale určite aj Vás. Neváhajte sa na nás obrátiť s vašimi otázkami a požiadavkami. Využite akciový VÝPREDAJ.

Nastaviť zostupne

   

položiek: 6

Načítavam ...Load More ...
Nastaviť zostupne

   

položiek: 6

 

 

tien

Ako si správne vybrať postroj pre psa?


Tu si v prvom rade si zodpovedzte otázku na čo vám má postroj pre psa primárne slúžiť?

» Postroj pre psa na zvýšenie pohodlia pre vášho psa?

» Módny doplnok? - Ak si vyberáte postroj pre psa preto, že sa vám páčia, máte na výber z množstva prevedení a značiek bez obmedzenia v rôznych cenových úrovniach.

» Pomôcka pri výcviku? – napríklad postroj pre psa proti ťahaniu

» Bezpečnosť pre psa? – pri outdoorových aktivitách, horolezectve, turistikách, skialpinizme a pod.

» Postroj pre psa na športové aktivity – na behanie, pri horolezectve, na ťahanie psa ako je napríklad skijoring, bikejoring alebo canicross

» Postroj pre psa do auta - Bezpečnostné postroje pre psy do auta na zabezpečenie vášho miláčika

 

Pri výbere postroja pre psov je dôležité okrem ceny výrobku zhodnotiť aj kvalitu prevedenia postroja. Viaceré lacnejšie postroje pre psov majú okrem menej kvalitného polstrovania aj lacnejšie prevedenie popruhov. Kvalitné postroje pre psov majú prevedenie popruhov spravené ako základnú konštrukciu postroja – to znamená že popruhy prechádzajú celou konštrukciou postroja samostatne a polstrovanie je na popruhy našité. Keďže popruhy sú ako samostatná kostra postroja, takéto prevedenie vám zaručuje nielen správnu vyváženosť postroja ale aj vysokú odolnosť voči ťahu a namáhaniu.

Lacnejšie postroje pre psov, majú naopak popruhy len prišité na polstrovanie, čo Vám veľa krát môže zapríčiniť pretrhnutie spoja a znefunkčneniu celého postroja.

 

Ako si správne vybrať postroj pre psy podľa aktivity?

Postroje pre psov na každodenné používanie

Primárne sa jedná o postroje pre psy na zvýšenie pohodlia. V tejto kategórií môžete nájsť väčšinu postrojov pre psov od menej kvalitných až po vysokokvalitné postroje pre psov. V našej ponuke sú to napríklad postroje od PetSafe - EasySport™ Postroj pre psa alebo Ruffwear FrontRange harness.

Postroj pre psa proti ťahaniu – pomôcka pri výcviku pri chôdzi na vodítku?

Špeciálne navrhnuté postroje pre psov proti ťahaniu. Tieto postroje sú patentované a navrhnuté výcvikármi psov. Easy Walk Postroj pre psa proti ťahaniu v našej ponuke je špeciálny postroj proti ťahaniu s unikátnym upínacím systémom pre vodítko na hrudi čo efektívne dokáže psa zastaviť od ťahania a nasmerovať jeho pozornosť na stranu majiteľa.

Postroj pre psa na ťahanie – postroje pre psov určené na rôzne športové aktivity

Ak aktívne trávite voľné chvíle vonku napríklad na bežkách, skialpoch alebo preferujete beh, vyberte si z našej širokej ponuky tzv. joring postrojov pre psy – takz. Postroje pre psov na ťahanie. Tieto postroje sú využívané napríklad pri športoch ako skijoring, mountainboard-joring, skatejoring, bikejoring alebo dogtrekking a canicross.

Bezpečnostný postroj pre psa – postroj pre outdoorové aktivity

Špeciáne polstrované a vyvážené postroje pre psov sú navrhnuté tak, že pomocou špeciálnej rukoväte na vrchnej strane postroja je pes pri zdvihnutí vo vodorovnej polohe. Tieto postroje sú často využívané pri lavínových a záchranársky psoch, pracovných psoch a sú vhodné aj pre psov s amputáciou. V našej ponuke nájdete postroj pre psa značky RuffwearWeb Master Harness, ktorý je určený na manévrovanie a pomoc psom  pri prekážkach, a tiež je určených pre  pracovných psov.

Bezpečnostný postroj pre psa – postroj pre psov pre horolezeckých nadšencov

Samostatnou kategóriou postrojov pre psy sú bezpečnostné postroje pre horolezeckých nadšencov. Sú navrhnuté tak, aby bezpečne pomohli pri zdvíhaní a spúšťaní psov v náročných oblastiach a znesú záťaž rovnajúcu sa až do 900 kg alebo 8,9 kN! - napr. postroj pre psa Ruffwear Doubleback ™ )

Postroj pre psa do auta, bezpečnostné

V dnešnej dobe už nevyhnutné postroje pre psy do auta, ktoré sú výrobcom navrhnuté na zabezpečenie pohybu vášho psa v aute. Postroje pre psy do auta majú vačšinou špeciálne polstrovanie na hrudnej časti. Popredný výrobcovia deklarujú bezpečnosť postrojov aj preukázaním špeciálnych testov - "Crasch test"

 

Viac info ako si správne vybrať postroj pre psov je v našom článku   TU

 

tien