ZAREGISTRUJTE SA NA ODBER INFO. E-MAILOV

Krmivo pre psov, Benevo Adult Grain-Free Vegetable Feast, 395g

Odmena pre psy, Benevo Pawtato Knots Small, 150g

Koláč pre psy, Benevo Organic Dog Cake Mix, 140g

Koláčik pre psy

Benevo Organic Dog Cake mix  je základ pre prípravu lahodného a ľahko pripraviteľného koláča s BIO karobom. Zmes na prípravu koláča je ochutená BIO karobovým práškom (rohovníkom) a škoricou, samozrejme bez mäsa, rýb, mliečnych výrobkov, vajec, sóje, GMO, pšeničného gluténu, pridaného cukru alebo pridanej soli a po jej spracovaní sa ľahko pripraví v mikrovlnke alebo upečie v rúre v priebehu niekoľkých minút.

140g balenie

5,90 € 4,92 €
Dostupnosť: dostupnosť do 14 dní
SKU
BEN52101

BENEVO logo

Koláč pre psy, Benevo Organic Dog Cake Mix

 

Benevo Organic Dog Cake mix  je základ pre prípravu lahodného a ľahko pripraviteľného BIO koláčika pre psy s BIO karobom. Zmes na prípravu koláča je ochutená BIO karobovým práškom (výťažkom z Rohovníka obyčajného) a BIO škoricou, samozrejme bez mäsa, rýb, mliečnych výrobkov, vajec, sóje, bez GMO prísad či pšeničného gluténu, bez pridaného cukru alebo pridanej soli.  Koláč sa ľahko pripraví v mikrovlnke alebo upečie v rúre v priebehu niekoľkých minút! Je ideálny pre každú psiu party, či už sú to ich narodeniny, sezónne oslavy alebo len dobre zarobená odmena. Na vychladnutý piškótový základ, môžete naliať polevu s kokosovou príchuťou, ktorá je súčasťou balenia. Následne môžete použiť svoju predstavivosť a pridať napríklad mrkvu, chlieb, či  ovocie do cesta, alebo dozdobiť koláč s ich obľúbenými maškrtami.

Táto maškrta pre psy bola schválená organizáciami ako Vegetarian Society a Vegan Society.

Postup na prípravu:

Koláčový mix zmiešajte v miske so 160ml vody a 25 ml oleja. Vylejte do misky, ktorá je vhodná do mikrovlnky alebo do vyhriatej rúry. Vložte do mikrovlnky (rúry) na čas, ktorý je odporúčaný na obale výrobku. Ak koláč pripravujete v mikrovlnke tak doba pečenia je 4 minúty na 750W alebo 3,5 minúty na 900W. Ak pečiete v rúre, tak doba pečenia je 15-20 minút na 200°C alebo 20-25 minúť na 170°C. 

Keď je koláč hotový, vyberte ho z mikrovlnky alebo rúry von. Pomocou špáratka zistíte či je koláč hotový- ak je hotový, špáradlo bude po vybratí z koláča suché. Po vychladnutí môžete koláč servírovať.

Postup na prípravu polevy: Zmiešajte v miske mix polevy so 45 ml vody. Ak je poleva príliš hustá pridajte viac vody. Potom roztrite polevu na vrch vychladnutého koláča.

A je to!

 

Vždy pamätajte na to, aby mal váš pes prístup k čerstvej a čistej vode. Postup pre prípravu koláča je uvedený formou obrázkov na zadnej strane obalu výrobku.

Skladujte na suchom a chladnom mieste. Dátum spotreby je uvedený na spodnej strane obalu spolu s registráciou výrobcu.


tien

Hlavné vlastnosti koláča pre psov Benevo Organic Dog Cake Mix

 

Ideálne pre narodeniny, sezónne oslavy a ďalšie
Neobsahuje pšenicu
Neobsahuje GMO (geneticky modifikované ingrediencie)
Bez pridanej soli
Bez pridaného cukru
Bez mäsa, rýb, mliečnych výrobkov, vajec, sóje
Bez pridabých farbív a príchutí
Na trhu od roku 2014


tien

Zloženie zákaldu pre prípravu

 

simbolo

ZLOŽENIE 

Zmes na prípravu cesta: BIO hnedá ryža, BIO karobový prášok  (4%), prášok do pečiva, BIO škoricový prášok (1%), Xanthamová guma.

Zmes na prípravu polevy: BIO kukurica, BIO kokosová múka (1%), Xanthamová guma.

tien

simbolo

ANALITYCKÉ ZLOŽKY

Zmes na prípravu cesta: bielkovina 7,5%, tuk 2,5%, vláknina 0,9%, anorganická hmota 3,5%, vlhkosť 12%

Zmes na prípravu polevy: BIO kukurica, BIO kokosová múka (1%), Xanthamová guma

tien

tien

 

O spoločnosti BENEVO

Spoločnosť Benevo je nezávislá spoločnosť na výrobu krmív pre domáce zvieratá so sídlom v meste Hampshire vo Veľkej Británii, ktorá je 100% rodinným podnikom vo vlastníctve vegetariánov.

Naše výrobky sú schválené Vegánskou spoločnosťou Veľkej Británie a Vegetariánskou spoločnosťou Veľkej Británie. Sme tiež PETA schválení za netestovanie produktov na zvieratách a v posledných dvoch rokoch, výrobky Benevo dosiahli najvyššiu možnú úroveň z ceny Etickej organizácie Good Shopping Guide a to 100 zo 100. Taktiež Etický spotrebiteľský časopis označil krmivo Benevo Dog Organic ako najviac etické krmivo pre domáce zvieratá so skóre 20/20.

viac o BENEVO nájdete tu

CRUELTY FREE PET FOODS

 

 

Ďalšie informácie
SKU BEN52101
Výrobca Benevo
EAN kod 5060130540321
Velkost balenia 140gr
Druh výrobku Odmena (treat)
Vhodné na aktivitu na každodenné použitie
Napíšte vlastnú recenziu
Recenzujete:Koláč pre psy, Benevo Organic Dog Cake Mix, 140g
Vaše hodnotenie

Ďalšie produkty z tejto značky

Názov produktu Mnžs.
Koláč pre psy, Benevo Organic Dog Cake Mix, 140g -6