ZAREGISTRUJTE SA NA ODBER INFO. E-MAILOV

Naturea Lands Cat & Kitten, 2 kg

Naturea Lands Cat & Kitten, 2kg

Krmivo pre mačky, Benevo Cat Original, 10kg

Krmivo pre mačky, Benevo Cat Original, 2kg

Krmivo pre mačky, vegetariánske/vegánske, hypoalergénne

Krmivo pre mačky, Benevo Cat Original je kompletné a vyvážené rastlinné krmivo pre dospelé mačky.

Výživne kompletné krmivo pre dospelé mačky, s 28% obsahom bielkovín. Jedinečné zloženie obsahuje pridaný taurín, superpotravinu spirulinupre-biotický FOS na podporu trávenia a extrakt z yukky, ktorý pomáha znižovať zápach. Mačkám prospieva tento špeciálne vybraný zdrojoch bielkovín, tukov a vlákniny doplnený kompletním obsahom vitamínov a minerálov. Krmivo pre mačky,Benevo Cat Original, neobsahuje geneticky modifikované látky, umelé farbivá a príchute, je navrhnutý profesionálnymi odborníkmi na výživu zvierat tak, aby vyhovoval európskym smerniciam. Obsahuje všetko, čo dospelá mačka potrebuje, aby zostala zdravá a aktívna. 

2kg balenie

16,90 € 14,08 €
Už len 17 ks
Dostupnosť: Na sklade
SKU
BEN30202

BENEVO logo

Krmivo pre mačky, Benevo Cat Original

 

Krmivo pre mačky, Benevo Cat Original je kompletné a vyvážené rastlinné krmivo pre dospelé mačky.

Výživne kompletné krmivo pre dospelé mačky, s 28% obsahom bielkovín. Jedinečné zloženie obsahuje pridaný taurín, superpotravinu spirulinu, pre-biotický FOS na podporu trávenia a extrakt z yukky, ktorý pomáha znižovať zápach. Mačkám prospieva tento špeciálne vybraný zdrojoch bielkovín, tukov a vlákniny doplnený kompletním obsahom vitamínov a minerálov. Krmivo pre mačky,Benevo Cat Original, neobsahuje geneticky modifikované látky, umelé farbivá a príchute, je navrhnutý profesionálnymi odborníkmi na výživu zvierat tak, aby vyhovoval európskym smerniciam. Obsahuje všetko, čo dospelá mačka potrebuje, aby zostala zdravá a aktívna.

Toto krmivo pre mačky bolo schválené organizáciami ako Vegetarian Society a Vegan Society.


tien

Hlavné vlastnosti krmiva pre mačky Benevo Original

 

Pridaný Taurine a Spirulina
Neobsahuje GMO (geneticky modifikované ingrediencie)
Obsahuje prebiotiká FOS
Balenie zaručujúce čerstvosť
Na trhu od roku 2012

 


tien

Zloženie krmiva

 

simbolo

ZLOŽENIE

Sója, pšenica, kukuričná lepková múčka, kukurica, ryža, slnečnicový olej, repná dužina, vitamíny a minerály, pivovarské kvasnice, chuťové látky na báze droždia, ľanové semeno, morské riasy, frukololiogosacharidy (0,09%), spirulina, výťažok z Yucca Schidigera (0,01%).

tien

simbolo

ANALITYCKÉ ZLOŽKY

bielkoviny 28%, obsah tuku 13%, vláknina surová 3,0%, popol 5,0%, vlhkosť 7%.

tien
 

simbolo

ADITÍVA NA 1kg KRMIVA

Výživové doplnky: vitamíny; Vitamín A (ako retinylacetát) 26 000 IU, vitamín D2 (ako ergokalciferol) 2 200 IU, vitamín E 220 IU. Stopové prvky: železo (ako monohydrát síranu železnatého) 240 mg, zinok (ako monohydrát síranu zinočnatého) 267 mg, mangán (ako monohydrát síranu horečnatého) 90 mg, meď (ako pentahydrát síranu meďnatého) 30 mg, selén (ako seleničitan sodný) 0,64 mg, kyselina linolovej (Omega 6) 6,79%, kyselina linolénovej (Omega 3) 0,26%. Aminokyseliny: taurín, 910 mg

tien

 

O spoločnosti BENEVO

Spoločnosť Benevo je nezávislá spoločnosť na výrobu krmív pre domáce zvieratá so sídlom v meste Hampshire vo Veľkej Británii, ktorá je 100% rodinným podnikom vo vlastníctve vegetariánov.

Naše výrobky sú schválené Vegánskou spoločnosťou Veľkej Británie a Vegetariánskou spoločnosťou Veľkej Británie. Sme tiež PETA schválení za netestovanie produktov na zvieratách a v posledných dvoch rokoch, výrobky Benevo dosiahli najvyššiu možnú úroveň z ceny Etickej organizácie Good Shopping Guide a to 100 zo 100. Taktiež Etický spotrebiteľský časopis označil krmivo Benevo Dog Organic ako najviac etické krmivo pre domáce zvieratá so skóre 20/20.

CRUELTY FREE PET FOODS

 

 

Ďalšie informácie
SKU BEN30202
Výrobca Benevo
EAN kod 5060130540024
Velkost balenia 2kg
Druh výrobku Suché krmivo
Vhodné na aktivitu na každodenné použitie
Napíšte vlastnú recenziu
Recenzujete:Krmivo pre mačky, Benevo Cat Original, 2kg
Vaše hodnotenie

Ďalšie produkty z tejto značky

Názov produktu Mnžs.
Krmivo pre mačky, Benevo Cat Original, 2kg 17