ZAREGISTRUJTE SA NA ODBER INFO. E-MAILOV

Naturea adult lamb, 2kg

Naturea adult salmon, 2kg

Naturea adult salmon, 12kg

Naturea adult salmon, 12 kg. Hlavnou zložkou je lososie mäso. Obsahuje 60% mäsa a vajec! Vhodné pre dospelých psov. Krmivo má vysoký obsah bielkovín a nízky obsah sacharidov.
58,90 € 49,08 €
Už len 12 ks
Dostupnosť: Na sklade
SKU
370169
losos_chicken 

Krmivo pre psov, Naturea adult salmon - losos 12kg.

Táto diéta je ideálna pre dospelých psov všetkých plemien, ktorí sú buď alergický, alebo majú citlivé trávenie. Prísady v tomto krmive zaručujú vyššiu chutnosť krmiva než iné jahňacie krmivá na trhu.

Čerstvé vykostené lososie mäso je odelené od kostí, je zachladené v špeciálnych nerezových kontajneroch na teplotu od 0º až 2º stupňov celzia, avšak nikdy nie je zamrazené.

Tým, že nepoužívane mrazené suroviny, mäso si vždy udržiava všetky základné vitamíny a aminokyseliny, a tak sa zvyšuje aj jeho chutnosť. Čerstvé vykostený losos sa použije vo výrobe najneskôr do 24 hodín a dopĺňa sa do ďalších zložiek v krmive.

Tento vysoko kvalitný proces zachováva čerstvosť zdrojov bielkovín a prispieva k zdravšiemu a dlhšiemu životu vašich domácich miláčikov .

Tento produkt neobsahuje GMO (Geneticky Modifikované Organizmy).

 

tien

 

Dôležité informácie

 

simbolo

POTRAVA BOHATÁ NA PROTEÍNY

Vysokokvalitné proteíny, ktoré pochádzajú iba zo živočíšnych zložiek, sú dôležitou súčasťou zdravej výživy psov a mačiek. Proteíny získané zo živočíšnych zložiek sú pre psa či mačku jednoducho stráviteľné a vysoko hodnotné, na rozdiel od proteínov pochadzajúcich z rastlinnných zložiek ako sú obilniny.

Čerstvé proteíny: použitie čerstvého mäsa či rýb zvyšuje nutričnú hodnotu krmiva a v neposlednom rade aj jeho chutnosť.

Krmivo pre psov Naturea adult salmon obsahuje 60 % živočíšnych zložiek (mäsa a vajec). Naturea sa takto maximálne približuje prirodzenej strave psov a mačiek.

tien

simbolo

STRAVA S OPTIMÁLNYM MNOŽSTVOM SACHARIDOV

Niektoré sacharidy, alebo ich zdroj, sú pre psov oveľa horšie ako iné. Obiloviny ako sú napríklad kukurica, sója, pšenica, ... sú oveľa horším zdrojom sacharidov pre psov, keďže z veľkej časti (asi 90%) zapríčiňujú alergické reakcie a ich neznášanlivosť. Vo voľnej prírode by psy (alebo vlci) nikdy nejedli voľne rastúcu kukuricu, sóju, pšenicu alebo ryžu. Na druhej strane, potrava ako je zelenina a ovocie bohatá tiež na sacharidy je bežnou súčasťou jedálničku vlkov a iných mäsožravcov.

Krmivo pre psov Naturea adult salmon obsahuje len 30 % sacharidov v sušine a tým sa maximálne približuje pôvodnej strave psov, korá obsahovala len 14 % sacharidov.

tien

simbolo

OCHRANA KĹBOV

Používanie glukosamínu, chondroitín sulfátu spolu s MSM (metyl sulfonyl metán), krmivo prispieva k udržiavaniu zdravých kĺbov zvierat. Tieto zložky pomáhajú predchádzať zápalom v dôsledku artritídy a displázie a majú tiež preventívne účinky u mladých zvierat najmä u plemien psov s predispozíciou na dané ochorenia ako sú napríklad retrívre, ovčiaky alebo rotvajlery).

Krmivo pre psov Naturea adult salmon obsahuje Glukozamín: 500 mg / kg, MSM: 889 mg / kg, Chondroitín:500 mg / kg

tien

simbolo

OMEGA 3 & 6 MASTNÉ KYSELINY

Omega 3 a 6 napomáhajú v zlepšovaní kardiovaskulárneho zdravia a znižujú rozvoj abnormálneho srdcového rytmu (arytmie). Mastné kyseliny tiež: posilňujú imunitný system, znižujú rozvoj zápalových ochorení a príznaky alergickej dermatitídy, spomaľujú rozvoj niektorých nádorových buniek, bránia progresii ochorenia obličiek, pomáhajú v kontrole krvného tlaku a znižujú zrážanlivosti krvných doštičiek, pomáhajú znížiť stuhnutosť kĺbov.

Krmivo pre psov Naturea adult salmon obsahuje: Omega 6 mastné kyseliny- 3,0%, Omega 3 mastné kyseliny: 0,95%

tien

simbolo

PRÍRODNÉ ANTIOXIDANTY 

V krmivách Naturea sa nenachádzajú žiadne umelé konzervačné látky. Umelé chemické konzervanty BHA a BHT boli zakázané pre použitie v ľudskej strave v rôznych krajinách sveta. V Európskej únii, je stále povolené v potravinách a krmivách. Všetky Naturea krmivá sú konzervované iba prírodným tokoferolom (vitamín E) a vitamínom C.

tien

Zloženie krmiva Naturea Adult Salmon

 

simbolo

ZLOŽENIE

Čerstvý vykostený losos 20%, dehydrované lososie mäso 18%, hnedá ryža, kurací tuk, hydrolizovaný losos, pivovarské kvasnice, zemiaky, glukosamín (min. 500mg/kg), chondroitín sulfát (min. 500mg/kg) , jablká, mrkva, tekvica, špenát, brusnice, morské riasy, mannanoligosacharidy, fruktooligosacharidy, extrakt z juky, oregano, rozmarín, petržlen, šalvia. Energia predstavuje 3950kcal/kg.

tien

simbolo

PRÍSADY

PRÍSADY/KG: Vitamíny: vitamín A 18,000IU, vitamín D3 2000IU, vitamín E 120mg, vitamín C 13mg, Minerálne látky: železo 237mg, zinok 162mg,  meď 22mg, mangán 29,3mg, jód 3,7mg, selén 0,45 mg ANALYTICKÉ ZLOŽKY: Bielkoviny 28%, Oleje a Tuky 17%, Vláknina 2,5%, Popol 7%, Sacharidy 30%, Vlhkost do 8%, Vápnik 1,5%, Fosfor 1,1%, Energia predstavuje 3960kcal/kg.

tien

simbolo

GARANTOVANÁ ANALÝZA

Bielkoviny:28%
Oleje aTuky:17%
Vláknina:2,5%
Vlhkosť:8,0%
Popol:7%
Vápnik1,50%
Fosfor:1,10%
Metabolická energia:3950 kCal/kg
Omega 6:3,0%
Omega 3:0,95%
Glokozamín:500 mg/kg
Chondroitín:500 mg/kg
Metylsulfonymetál:889 mg/kg
Ďalšie informácie
SKU 370169
Výrobca Naturea
EAN kod 5600874370169
Velkost balenia 12kg
Druh výrobku Suché krmivo
Vhodné na aktivitu na každodenné použitie
Napíšte vlastnú recenziu
Recenzujete:Naturea adult salmon, 12kg
Vaše hodnotenie

Ďalšie produkty z tejto značky

Názov produktu Mnžs.
Naturea adult salmon, 12kg 12