ZAREGISTRUJTE SA NA ODBER INFO. E-MAILOV

Naturea Kura s tuniakom a lososom, 375gr

Naturea Treat - Kačacie kúsky, 100g

Naturea Kura s morkou, 375gr

Mokré krmivo pre psov Naturea® Kura s morkou, 375gr. Vyvážená a kompletná strava pre Vášho psa. Vysoko kvalitné ingrediencie poskytujú optimálnu stravu pre potreby vašich domácichmiláčikov.
2,29 € 1,91 €
Už len 40 ks
Dostupnosť: Na sklade
SKU
323967
chicken turkey
 
 percenta
Bez_obilnin_katagoriaTetra-Castanho

Mokré krmivo pre psov Naturea® Kura s morkou - 375gr

Čerstvé suroviny. Plné chuti

Skutočne bezobilnonové mokré krmivo pre psov je zložené minimálne s 88% čerstvého mäsa alebo rýb, obsahujúce proteíny presne také ako sa nachádzajú vo voľnej prírode. Ľahko stráviteľné ingrediencie, zelenina s prírodnými antioxidantmi a oleje pre optimálnu rovnováhu tukov. Mokré krmivá sú balené v obaloch Tetra Pack, zaručujúce čerstvosť chuti od prvého do posledného sústa.

Tento produkt neobsahuje GMO (Geneticky Modifikované Organizmy).

 

tien

 

Dôležité informácie

 

simbolo

STRAVA NA 100% BEZ OBILNÍN

Strava bez obilnín je voľbou pre tých, ktorí chcú napodobniť prirodzenú stravu psa, zlepšiť jeho zdravé stravovacie návyky, znížiť riziko potravinových alergií a zabezpečiť lepší a dlhší život.

A je ľahké pochopiť, prečo:

V porovnaní s typickými konzervovanými potravinami, bezobilninová strava Naturea® je založená na báze bielkovín, obsahuje viac mäsa a rýb, rovnako ako ľahko-stráviteľných živočíšnyvh tukov.

Skutočne bezobilnonové mokré krmivo pre psov je zložené minimálne s 88% čerstvého mäsa alebo rýb, obsahujúce proteíny presne také ako sa nachádzajú vo voľnej prírode. Ľahko stráviteľné ingrediencie, zelenina s prírodnými antioxidantmi a oleje pre optimálnu rovnováhu tukov. Mokré krmivá sú balené v obaloch Tetra Pack, zaručujúce čerstvosť chuti od prvého do posledného sústa.

Starostlivo vyvážené zdroje bielkovín a tukov, pomáhajú udržiavať ideálnu telesnú hmotnosť. A rovnako ako všetky Naturea® krmivá, mokré krmivá pre psov neobsahujú žiadne vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu, kukuricu, pšenicu, sóju, ryžu ani lepok a používame iba prírodné konzervačné látky ako sú vitamín E a tokoferoly.

 tien

 

Zloženie krmiva Naturea Kura s morkou, 375gr

 

simbolo

ZLOŽENIE

Kompletné krmivo pre psov. ZLOŽENIE: kura 47,7%, morka 4%, mrkva 1%, sušená zelenina (mrkva, zemiaky, pór, brokolica), minerálne látky, vývar.

tien

simbolo

PRÍSADY

Vitamín E 26mg na Kg
tien

simbolo

GARANTOVANÁ ANALÝZA

Bielkoviny:9%
Oleje aTuky:9%
Vláknina:1,5%
Vlhkosť:80,0%
Popol:3%
Metabolická energia:797kcal/kg
Ďalšie informácie
SKU 323967
Výrobca Naturea
EAN kod 5600775323967
Velkost balenia 375gr
Druh výrobku Mokré krmivo
Vhodné na aktivitu na každodenné použitie, do auta, na cestovanie, na turistiku so psom, na kempovanie so psom
Napíšte vlastnú recenziu
Recenzujete:Naturea Kura s morkou, 375gr
Vaše hodnotenie

Ďalšie produkty z tejto značky

Názov produktu Mnžs.
Naturea Kura s morkou, 375gr 40