Product was successfully added to your shopping cart.
10% ZĽAVA NA PRVÚ OBJEDNÁVKU

Získajte 10% zľavu

zľavový kupón Vám pošleme na e-mail.

(+421)  48 38 10311  KONTAKT

0item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Obojok proti štekaniu BarkLimiter™

Napíšte recenziu k tomuto produktu ako prvý

Rýchly prehľad

Obojok proti štekaniu BarkLimiter™ je vhodný pre všetky plemená s intuitívnou a osvedčenou výcvikovou technológiou Tri-Tronics.

Dostupnosť: Vypredané

Bez dane: 66,58 € S daňou: 79,90 €

Detaily

Obojok proti štekaniu BarkLimiter™

Odnaučte svojho psa štekať bez zjavnej príčiny. Obojok identifikuje štekanie prostredníctvom vibrácií na krku psa, čím sa eliminuje nesprávna korekcia. Rozlišuje medzi obsedantným neželaným štekaním a ochranou domova, majetku majiteľa psa a signalizáciou zranenia bez spustenia korekcie. Vďaka dvom integrovaným oceľovým mikro elektro-mechanickým snímačom je zariadenie vhodné pre všetky typy srsti a plemená psov. Stačí vybaliť z krabice a bez akéhokoľvek nastavovania pripnúť na psa a výcvik sa môže začať. Môžete si zvoliť automatický režim, alebo intenzitu impulzu nastaviť manuálne. Krátky elektrický impulz jemne upozorní vášho miláčika, aby nešteka, alebo si zvolíte len režim vibrácie.

 

Základná charakteristika zariadenia

korekcia: zvuková a statická korekcia,7 úrovní statickej korekcie - impulzu alebo vybrácie
Technológia osvedčená výcviková technológia Tri-Tronics.
Určený pre veľkosť psa vhodné pre všetky plemená
Vhodný na: bežné štekanie
indikátor stavu baterky ano, LED indikátor stavu
Vodotesnosť: vodotesný - Áno (IPX7 certifikácia)
Váha obojku: 71,8 gramov
BarkOdometer™ LED indikátor počtu zaštekaní
 baterka: vymeniteľná lítiová 3V batréria CR2 s výdržou až 6 mesiacov

 

 tien

Využívaná korekcia a technológie

BarkLimiter™ detekuje signály výhradne prostredníctvom vibrácií krku psa. To prakticky eliminuje falošné opravy spôsobené poškrabaním alebo poškriabaním povrchov alebo iných zvukov, ako štekot blízkych psov. Okrem toho, BarkLimiter bol navrhnutý tak, aby rozpoznať kvalitatívne rozdiely v štekanie. Koriguje len obsedantné alebo obťažujúce štekanie a ignoruje "dobré" štekanie. To umožňuje, aby pes komunikoval bez ujmy alebo hrozby bez aktivácie zariadenia..

BarkLimiter™ je automaticky nastavený na Autorise režim ihneď po vybalení z krabice. Autorise začína na najnižšej úrovni a postupne upravuje výšku korekcie až kým nezastavý nežiadúce štekanie, bez ďalšieho stúpania. To vám dáva okamžitú úľavu od obťažovania štekaním.

BarkLimiter™ môžete alternatívne nastaviť k náprave štekania pomocou vibrácií.

 

tien

 

Odporúčania pre tréning

» Dôležité pri používaní obojku je jeho správne, pevné založenie psovi na krk. Ak je obojok čo i len trošku uvoľnený (čo je najlepšie vidieť keď pes stojí a ňuchá zem...), nebude správne fungovať nakoľko pes korekciu nepocíti..

» Najdôležitejšie je, aby ste používali obojok minimálne 2 týždne na to, aby prebehla tréningová fáza, kedy sa psík stále učí eliminovať nadmerné štekanie. Po tomto čase sa dá relevantne zhodnotiť, aký efekt obojok priniesol. Ak sa Vám zdá, že psík správne na obojok nereaguje, bude asi potrebné vymeniť obojok za "silnejší" ako napríklad SportDOG NoBark 10R, alebo PetSafe big dog - vhodný najmä pre väcšie a huňatejšie plemená. Poraďte sa s nami na tel. čísle 0918 754 247

Ďalšie informácie

Výrobca Garmin
Kód - SKU 010-01070-01
EAN kod 753759999407
Vodotesnosť vodotesné
Typ Korekcie so statickou korekciou

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').

  1. Napíšte recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Len registrovaní užívatelia môžu písať recenzie. Prosím prihlaste sa alebo zaregistrujte sa