ZAREGISTRUJTE SA NA ODBER INFO. E-MAILOV

Elektronický obojok Petrainer PET998DR Deluxe, 300m

Elektronický obojok Petrainer PET998DB Deluxe, 300m

Elektronický obojok Petrainer PET619, 300m

Nová rada dobíjateľných, odolných a vodeodolných obojkov vhodných pre amatérsky, ale aj profesionálny výcvik psov Petrainer PET619 s dosahom až do 300 metrov disponuje 3 druhmi korekcie- zvukovou, vybračnou a statickou. Po zakúpení ďalšieho obojku je možný výcvik 2 psov a vďaka jeho kompaktným malým rozmerom je vhodný pre všetky veľkosti psov.

77,90 € 64,92 €
Dostupnosť: 14 dní
SKU
7001255

Elektroniký - elektrický obojok Petrainer PET619, 300m

Zariadenie je vhodné na výcvik všetkých druhov plemien. Vysielačka je osadená dobíjacím Lithium-Ion akumulátorom s kapacitou 550 mAh a jej výdrž v prevádzke sa pohybuje okolo 14 dní. Príjímač na obojku taktiež obsahje dobíjateľnú batériu s kapacitou 240 mAh a výdržou na úrovni 3 až 7 dní. Zariadenie disponuje 3 druhmi korekcie, zvukovou, vibračnou a statickou korekciou. Statická a vybrašná korekcia  je nastaviteľná až na 100 úrovňí intenzity korekcie, takže zariadenie je vhodné pre všetky veľkosti psov. Vďaka šikovnému pohybovému senzoru šetrí obojok energiu - akonáhle snímač zaznamená, že nedochádza k pohybu, prepne sa do režimu stand-by. 

Petrainer PET619 má len najzákladnejšiu ochranu proti vode s označením IPX5 (nevadí mu slabý dážď ani sneh, nesmie dôjsť k jeho ponoreniu!) V prípade dažďa odporúčame obojok bezodkladne zložiť, voda ľahko prenikne dovnútra cez mokrú srsť. Vysielačka je bez ochrany. Obojok je tak ideálnou voľbou skôr na základné použitie, nie však na výcvik psov vo vode.

S čím Vám elektronický obojok pomôže?

Systém Vám pomôže trénovať psa bez použitia vodítka do vzdialenosti 300 metrov. Pri stlačení ovládacieho tlačidla, vysielačka vyšle signál, ktorý aktivuje obojok na krku psa. Pri správnom použití elektronického výcvikového zariadenia bude výcvik Vášho psa jednoduchý a efektívny. Pes sa naučí rôznym povelom, ktoré je niekedy bez vodítka veľmi obtiažne naučiť (napr. povel "ku mne" a pod.). Jedným z najdôležiteších povelov je naučiť psa aby na zavolanie prišiel k majiteľovi. Ak Váš pes nereaguje na Vaše volanie a ak naviac má pes tendenciu prenasledovať autá, vtáčiky či dokonca ľudí, elektronický výcvikový obojok, je zariadenie ktoré si s tým iste poradí.

Naviac pomocou tohto elektronického výcvikového zariadenia dokážete aj staršieho psa odnaučiť už naučeným zlozvykom, ako je napríklad vyskakovanie na ľudí, hrabanie sa v odpadkoch (alebo alternatívne "rýľovania záhrady"), nadmerného štekania, ležania na Vašom oblúbenom kresle a pod. Zariadenie je napríklad vynikajúcim pomocníkom aj pri kontrolovaní psa ak má tendenciu "zbierať odpadky". Budete schopný na diaľku psovi zadať povel "pusť" a on či ona Vás určite poslúchne ešte pred "prehltnutím sústa" a po istom čase sa k danému zlozvyku už nevráti.

 

Základná charakteristika zariadenia

dosah zariadenia 300 m
typ korekcie zvuková, vibračná a statická korekcia
2 boost funkcia  nie
intenzita korekcie: poskytuje 100 úrovní pre nastavenie impulzov korekcie
rozšíriteľný na 2 psov - po zakúpení extra obojkov
vodotesnosť Prijímač vydrží len mierne zapršanie. Vysielačka je bez ochrany.
baterka dobíjateľný obojok aj vysielačka
vhodné pre: určené pre všetky druhy plemien

 

 

 

Sada obsahuje: obojok, tréningová vysielačka, nabíjačka na vysielačku a obojok, vymeniteľné dlhé a krátke kolíky korekcie, testovacia dióda a manuál.

tien

 » Obojok

používa dobíjateľnú baterku s kapacitou 240mAh
Váha: 49 g
Veľkosť: 6 cm x 3 cm x 3 cm (hrúbka)
Veľkosť nastaviteľného remienka: 20-68 cm

 

tien

» Vysielačka

používa dobíjateľnú Lithium-Ion baterku, s kapacitou 550 mAh
Váha: 73 g
Veľkosť: 13,5 cm (dĺžka vrátane antény) x 4,2 cm x 2.5 cm
Veľkosť antény:
Ďalšie informácie
SKU 7001255
Výrobca Petrainer
rozmer balenia - dĺška v cm 18
rozmer balenia - šírka v cm 17
rozmer balenia - výška v cm 5.7
Intrastat 85269200
Krajina pôvodu CN
EAN kod 8596067001255
Dosah zariadenia s dosahom do 500m
Vodotesnosť vodotesné
Rozšíriteľný obojok na 2 psov
Typ Korekcie so zvukovou korekciou, so zvukovou a statickou korekciou, so zvukovou, statickou a vibračnou korekciou
Napíšte vlastnú recenziu
Recenzujete:Elektronický obojok Petrainer PET619, 300m
Vaše hodnotenie

Ďalšie produkty z tejto značky

Názov produktu Mnžs.
Elektronický obojok Petrainer PET619, 300m 0