Product was successfully added to your shopping cart.
10% ZĽAVA NA PRVÚ OBJEDNÁVKU

Získajte 10% zľavu

zľavový kupón Vám pošleme na e-mail.

(+421)  48 38 10311  KONTAKT

0item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Zero Bugs, Plus - Ultrazvukový odpudzovač kliešťov a bĺch pre ľudí

Napíšte recenziu k tomuto produktu ako prvý

Rýchly prehľad

Ultrazvukový odpudzovač kliešťov a bĺch určený pre ľudí 


Ľahký a pohodlný na nosenie, ZeroBugs ™ PLUS - ultrazvukový odpudzovač kliešťov a bĺch je určený pre ľudí, ktorý je ideálnym riešením na odpudenie kliešťov počas športových a fyzických aktivít v prírode so štvornohými priateľmi. Skutočne ekologické riešenie bez kontraindikácií, pretože nepoužíva žiadne potenciálne škodlivé chemikálie. ZeroBugs™ PLUS funguje tak, že vydáva ultrazvukové vlny (mechanické zvukové vlny), ktoré sú úplne bezpečné pre ľudí a domáce zvieratá (dokonca aj pre používateľov kardiostimulátora alebo iných zdravotníckych zariadení).  


Zerobugs je efektívny v dosahu vysielania až do 1,5m a to pri kompaktných rozmeroch 6x3x2 cm a váhe len 15g.

Dostupnosť: skladom

Bez dane: 23,25 € S daňou: 27,90 €

* Povinné pole

Bez dane: 23,25 € S daňou: 27,90 €

Detaily

Zero Bugs, PLUS - Ultrazvukový odpudzovač kliešťov a bĺch určený pre ľudí

Zariadenie je určené pre ľudí, ktoré je priateľské k životnému prostrediu. 

Ľahký a pohodlný na nosenie, ZeroBugs ™ PLUS - ultrazvukový odpudzovač kliešťov a bĺch je určený pre ľudí, ktorý je ideálnym riešením na odpudenie kliešťov počas športových a fyzických aktivít v prírode so štvornohými priateľmi. Skutočne ekologické riešenie bez kontraindikácií, pretože nepoužíva žiadne potenciálne škodlivé chemikálie.

 

Rozdiel medzi Zero Bugs PLUS pre ľudí oproti Zero Bugs pre psov je v tom, že Zero Bugs PLUS pre ľudí obsahuje dva ultrazvukové vysielače. Jeden, ktorý vysiela pred seba a druhý, ktorý vysiela smerom dole. Týmto spôsobom sa efektívne odpudzujú kliešte a blchy aj v tom prípade, keď je Zero Bugs PLUS pripnutý vo výške pása človeka.

 

Stále pôsobenie ZeroBugs™ PLUS znižuje riziko kolonizácie kliešťami a blchami a teda pravdepodobnosť zamorenia parazitmi, ktoré sú možnou príčinou ochorenia.

Zariadenie ZeroBugs ™ PLUS je úplne netoxické a pracuje tak, že vydáva ultrazvukové impulzy, ktoré sú dokonale neškodné pre ľudí (dokonca aj pre nositeľov kardiostimulátorov alebo iných zariadení) a pre domáce zvieratá, ale ktoré rušia kliešte a blchy a udržujú ich v zátoke. Vysielané ultrazvukové vlny ovplyvňujú len nervové systémy kliešťov a blch, ktoré ich tak veľmi znepokojujú, že sú nútené opustiť danú osobu a súčasne zabrániť novému útoku. 

ZeroBugs ™ PLUS je vybavený dvoma vysielačmi: jeden s širokým čelným pôsobením, druhý s emisiami vpravo, vľavo a nadol.

Výdrž nevymeniteľnej batérie po aktivácii zariadenia je až 10 mesiacov. Zariadenie obsahuje testovacie tlačidlo a LED kontrolku.

 

tieň

 

Kliešte a Blchy: Čo sú a aké nebezpečenstvo predstavujú pre domácich miláčikov a ľúdí

 

Kliešte a blchy sú ektoparazity, to sú parazity, ktoré sa držia na povrchu tela. Chránenie seba a našich domácich zvierat pred takýmito škodcami je nevyhnutné pri prevencii šírenia chorôb a infekcií.

Najmä kliešte (Rhipicephalus sanguineus) sú hlavným nosičom ochorení. Sajú krv infikovaných zvierat vyberú si Spirochete a odovzdajú ho novým hostiteľom, ktoré skusujú neskôr. Kliešte bez rozdielu napádajú všetky teplokrvné bytosti vrátane ľudí. Ich uhryznutie nie je bolestivé, a preto často prechádza bez povšimnutia. Akonáhle sú zahriznuté v pokožke, pôsobia ako čerpadlo. Neustále sajú a regurgitujú krv, takže obrovské množstvo krvi môže byť kontaminované pomerne rýchlo.

Ultrazvuk je ideálnym riešením ochrany proti takýmto škodcom ako sú kliešte a blchy. 

Použitie ultrazvukových technológií je ideálnym riešením na odstránenie kliešťov a bĺch z domácich zvierat a ľudí počas všetkých činností vykonávaných v kontakte s prírodou.

Vysielané ultrazvukové vlny ovplyvňujú lennervové systémy kliešťov a blch. Sú rušivé natoľko, že sú nútení opustiť hostiteľa a súčasne zabrániť novému útoku. Skutočne ekologické riešenie, ktoré nemá žiadne kontraindikácie, pretože nepoužíva žiadne potenciálne škodlivé chemikálie.

 

ilustracia tien

Čo je to ultrazvuk

ZeroBug

 

Ultrazvukové vlny sú neškodné vybrácie vzduchu podobné zvuku, ktoré nemajú nič spoločné so škodlivým elektromagnetickým žiarením vyžarovaným napríklad z mobilných telefónov.
Ultrazvuky vyžarované zariadeniami ULTRASOUNDtech™ majú schopnosť plne chrániť predmet tým, že vytvárajú okolo neho ochrannú bariéru. Ultrazvuk našiel a naďalej nachádza uplatnenie aj v medicíne a táto technológia sa nedávno taktiež použila aj pri kontrole škodcov a parazitov. Zariadenia ULTRASOUNDtech™ sú výsledkom štúdií a výskumov vykonaných v zdravotníckych zariadeniach.

Účinnosť týchto systémov bola testovaná vo Vedeckých Laboratóriách univerzity Camerino, ktoré potvrdili ich úspech pri boji proti škodcom a parazitom a ich absolútnu bezpečnosť pre ľudí a domáce zvieratá.

 

tieň

 

Štúdie a výskum:

 

Kliešte a blchy sú najbežnejšie z vonkajších parazitov, ktoré infikujú domáce zvieratá, najmä vzhľadom na značný nárast populácie psov a mačiek. Okrem toho sa čoraz častejšie dostávajú správy od ľudí, ktorí zdieľajú svoje domáce prostredie, záhrady a širokú škálu predmetov so svojimi domácimi miláčikmi.

Certifikát

"(...) ZeroBugs ™ zariadenia sa ukázali ako mimoriadne účinné v boji proti zamoreniu kliešťov a bĺch rôznych rodov a druhov a tiež v zabráneniu parazitom napadnúť hostiteľa."

"(...) môžu byť použité bez akýchkoľvek vedľajších účinkov u zdravých jedincov - na zabránenie zamoreniu - alebo u tých, ktoré už boli postihnuté kliešťami a blchami - aby sazabránilo zhoršeniu situácie. "

"Výsledky získané použitím zariadení potvrdzujú účinnosť produktu."

Výskum bol realizovaný profesorom Vincenzom Cuteriom - Škola Biosciences and Veterinary Medicine - Medical Laboratórium mikrobiológie a infekčných chorôb, Univerzita Camerino - Macerata - Taliansko, na 45 psoch rôznej rasy, pohlavia a veku v mestskej chovateľskej stanici Camerino.

Ďalšie informácie

Výrobca Zerobugs
Kód - SKU zero bugs plus
EAN kod Nie
Vhodné na aktivitu na behanie, canicross, dogtrekking, do auta, na cestovanie, na turistiku so psom, na kempovanie so psom, na každodenné použitie
Druh výrobku Ultrazvukové
Typ určenia určené pre psov, určené pre šteniatka, určené pre seniorov, určené pre fenky, proti parazitom

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').

  1. Napíšte recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Len registrovaní užívatelia môžu písať recenzie. Prosím prihlaste sa alebo zaregistrujte sa