ZAREGISTRUJTE SA NA ODBER INFO. E-MAILOV

Kempovanie so psom

Kempovanie so psom, stanovanie so psom

Ak máte radi prírodu, udržiavate aktívny životný štýl a máte psa...odporúčame vám vyskúšať si kempovanie so psom. Kemping so psom sa stal tak populárny, že už má táto aktivita aj svoj vlastný deň? Je ním 5 september!

Ponúkame vám špeciálne vybavenie na pohodlné kempovanie so psom a to kdekoľvek. Pri zakladaní stanu iste oceníte špeciálny systém Ruffwear Knot-a-Hitch™, pomocou ktorého môžu psy preskúmať svoje nové prostredie, zatiaľ čo vy pripravíte váš základný tábor, či pripravíte večeru. Vhodná cestovná miska na vodu a jedlo pre psa vám ušetrí starosti s podávaním večere a dôležitej vody počas dňa. Na výlety cez deň poslúži kvalitné vodítko, alebo batoh pre psa kde mu môžete nabaliť vlastnú vodu!

Ak váš pes nie je zvyknutý na dlhý pobyt vonku, najmä cez noc, tak mu spríjemnite pobyt vhodnou podložkou na ležanie alebo skladateľným pelechom, ktorý ho odizoluje od chladivej a tvrdej zeme pre kvalitný oddych a vám nezaberie vo výbave veľa miesta. Pre lepšiu viditeľnosť  psa večer mu na obojok alebo postroj založte kvalitné svetlo, aby ste mali prehľad kde sa nachádza ak je voľne pustený. Po dlhodobej aktivite psovi môže pomôcť v mobilite kvalitná podpora kĺbov pre psy alebo ak ste na rušnom mieste aj prírodné ukľudňujúce žuvacie tablety pre psy.  Ak denne udržiavate chrup vášho miláčika v perfektnom stave, pribaľte si čistiace utierky na zuby alebo aj na uši prípadne bezoplachový šampón ak sa psík vyváľa počas pobytu v niečom „voňavom“. Šampón na prírodnej báze oceníte, ak nechcete v prírode zanechať po vašom pobyte žiadnu stopu naviac. V nesposlednom rade nezabúdajte na udržiavanie čistoty okolia kde sa so svojim chlpáčom nachádzate a pribalte si do výbavy aj kvalitné, ekologické sáčky na exkrementy. Iste vám k sáčkom poslúži aj púzdro na ich uskladnenie

Prečítajte si náš článok "Kempovanie so psom"

Nastaviť zostupne
Zobraziť ako Grid Zoznam

Položky 1-8 z 57

Nastaviť zostupne
Zobraziť ako Grid Zoznam

Položky 1-8 z 57

Loading...