ZAREGISTRUJTE SA NA ODBER INFO. E-MAILOV

Prechodné dvierka

Dvierka pre psov

Aj vy hľadáte cestu, ako svoj domov čo najlepšie prispôsobiť životu s domácim miláčikom? Tak potom určite neprehliadnite našu ponuku dvierok pre psy, ktoré vás zbavia povinnosti neustále vypúšťať psíka von, keď si to vyžiada. Vďaka dvierkam pre väčšie aj menšie plemená psov získa váš maznáčik samostatnosť a spojenie s prírodou. Dvierka sú v rozmanitých farebných, tvarových a materiálových prevedeniach, a tak nájdete elegantné a v mnohých prípadoch aj luxusné riešenie pre každý typ stavby. Pokiaľ máte záujem o náhradné diely a doplnky k dvierkam, u nás ich nakúpite výhodne a v skvelej kvalite.

Nastaviť zostupne
Zobraziť ako Grid Zoznam

Položky 1-8 z 40

 1. PetSafe® Extreme Weather Door
  Hodnotenie:
  90%
  Najmenej 74,00 € 61,67 €
 2. Staywell séria 200, manuálne uzamykanie
  Rating:
  0%
  Najmenej 31,90 € 26,58 €
Nastaviť zostupne
Zobraziť ako Grid Zoznam

Položky 1-8 z 40

ilustracia tien 

Ako si správne vybrať dvierka pre psov?

 

Vďaka našej širokej ponuke na dvierka pre psy umožníte svojim domácim miláčikom slobodný pohyb zvnútra domova smerom von a naopak. Bojíte sa neželaných návštevníkov? Nemusíte! Naše prechodné dvierka pre psov zabraňujú vniknutiu ostatným vonku žijúcim zvieratám do vášho domova. Sú dostupné v rôznych farbách, materiáloch a odolné voči vplyvom počasia. Vyberte si prechodné dvierka presne také, ktoré najviac vyhovujú vašim potrebám.

Naša ponuka dvierok je určená pre psy rôznych veľkostí a hmotnostnej kategórie až do 100 kg. Jednoducho ich viete zabudovať do dverí, stien alebo do skla. Ponúkajú ručné a automatické možnosti od jednoduchých magnetických uzamykacích systémov až po elektronické smart dvierka, ktoré umožňujú prístup domácim zvieratám s elektronickým kľúčom alebo  mikročipom. Dokonca si môžete určiť dobu, kedy sa majú dvierka odomknúť či uzamknúť. Vyberte si, či domácemu maznáčikovi dáte na obojok magnetický prívesok, pomocou ktorého sa dvierka aktivujú alebo mikročip, ktorý prečíta zabudovaný senzor v dvierkach a zároveň tak ochráni vstup iným zvieratám do vášho domova. Máte doma viac psíkov? Aj na to máme odpoveď - senzor v dvierkach vie rozpoznať až 32 rôznych čipov.


 Viac info ako si správne vybrať dvierka pre psov  je v našom článku     TU


 

 Dostupné možnosti uzamykania dvierok:

» dvierka - s vnútornou bariérou - Dvierka sa plne uzatvárajú zásuvnou bariérou iba z vnútra.

Dvierka pre psov - s manuálnym uzamykaním TU

» dvierka so štvorsmerný manuálny systém - ktorý sa dá nastaviť na premávku: otvorené, zatvorené, iba dnu, iba von


» magnetické dvierka pre psov - Dvierka sa otvorie iba zvieratku s magnetickým obojkom

Magnetické dvierka pre psov - s manuálnym uzamykaním TU

 

» dvierka pre psov s infra-red technológiu - Dvierka sa otvorie iba zvieratku s magnetickým obojkom

Dvierka pre psov - s infra red uzamykaním TU


» dvierka pre psov na čip - čipová technológia - Dvierka sa otvoria iba zvieratku, ktoré má elektronický čip. Dvierka sa dajú naprogramovať na viac zvierat s elektronickými čipmi. Zvieratko nemusí nosiť žiadny obojok.

Dvierka pre psov  na čip TU

 

ilustracia tien

 

ilustracia tien

 

ilustracia tien

 

Loading...