Product was successfully added to your shopping cart.
10% ZĽAVA NA PRVÚ OBJEDNÁVKU

Získajte 10% zľavu

zľavový kupón Vám pošleme na e-mail.

(+421)  48 38 10311  KONTAKT

0item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Obojky proti štekaniu

Obojky proti štekaniu

Aj váš psík ruší štekaním nočný pokoj a znepríjemňuje život vám aj vašim susedom? Ideálnym spôsobom, ako psa odnaučíte štekať, je napríklad využívanie elektronických zariadení, ktoré psíka upozornia pri neposlušnom správaní. Obojky proti štekaniu predstavujú bezpečný nástroj, pomocou ktorého vášmu psíkovi ukážete hranice kedy štekať môže a kedy to už nie je žiadané.

Ako obojky proti štekaniu fungujú?

Všetky zariadenia a obojky proti štekania sú aktivované správaním psa. Znamená to, že sa pes vždy môže vyhnúť nepríjemnej korekcii upravením svojho správania. Pes vždy kontroluje vysielanie korekcie - nie majiteľ psa. Takto sa pes učí menej alebo vôbec neštekať a tak sa vyhnúť korekcii.

Obojok proti štekaniu detekuje štekanie a aktivuje sa výlučne pomocou vibračného senzoru. Obojok je aktivovaný vibráciami pri prvom zaštekaní, následne vydá prvý varovný zvukový signál. Ak pes opätovne zašteká, obojok vyšle korekciu, ktorá môže byť podľa typu obojku statická, vibračná, sprejová alebo zvuková.  Pri väčšine protištekacích obojkov sa intenzita varovných signálov stupňuje ak pes neprestáva štekať. Prémiové značky ponúkajú aj kvalitnešie technológie, ktoré vám pomôžu nielen pri štekaní psa ale aj pri zavýjaníObojky proti zavýjaniu nájdete TU

tien

Nastaviť zostupne

   

Celkovo 1 položiek 8 z 29

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
Načítavam ...Load More ...
Nastaviť zostupne

   

Celkovo 1 položiek 8 z 29

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

tien

Ako si správne vybrať obojok proti štekaniu. 


Ak sa chcete rozhodnúť, ktoré riešenie a ktorý obojok proti štekaniu je pre vás a vášho psa správny, zvážte hlavne aký typ korekcie preferujete, váhu psa  a temperament vášho psa. Jednotlivé obojky proti štekaniu sa líšia rôznymi funkciami a technológiami. Na výber sú k dispozícií obojky proti štekaniu roztriedené podľa typu korekcie, elektronické, sprejové vibračné alebo ultrazvukové obojky proti štekaniu. Máte veľkého alebo malého psa? – oceníte obojky proti štekaniu určené hlavne podľa váhy psov. Nielen šteká ale aj zavýja – obojky proti zavýjaniu sú práve pre vás. Chcem obojok pre jedného psa alebo statickú jednotku proti štekaniu pre viacerých psov?

Viac info ako si správne vybrať obojok proti štekaniu je v našom článku TU

tien

 

Zákazníčka hovorí o obojku proti štekaniu, ktorý jej "zachránil" psíka nakoľko štekal až tak, že zvažovali aj operáciu hlasiviek....našťastie im obojok pomohol vyriešiť tento problém. Zákazníčka tiež rozpráva o bezdrôtovom oplotení PetSafe - video je dostupné iba v Aj.

 

 tien

 

Zákazníčka, ktorá si zakúpila obojok hovorí svoje skúsenosti - anglicky