ZAREGISTRUJTE SA NA ODBER INFO. E-MAILOV

Blog

 1. Dezinfekčný prostriedok na rôzne povrchy - účinný na 99% proti vírusom

  Predstavujeme Vám jedinečný dezinfekčný prostriedok na pevné plochy od spoločnosti Simple Solution v spolupráci s Byotrol plc., ktorý má preukázanú biocídnu účinnosť na odstránenie až 99,99% baktérií a vírusov (vrátane Koronavírusu COVID−19).

  Read more »
 2. Sáčky na exkrementy, aké a prečo?

  Ako zodpovedný majiteľ po svojom psovi pravdepodobne pravidelne odpratávate jeho odpad z exkrementov. Vaša uvedomelosť vedie ku krajšiemu, zdravšiemu a bezpečnejšiemu životnému prostrediu. Robíte životnému prostrediu viac škody ako osohu?

  Read more »
 3. Môže rastlinná strava vyliečiť psie choroby?

  Podľa nových štúdií je možné, že čisto rastlinná strava pre psa dokáže zlepšiť celkový zdravotný stav zvieraťa, tak ako je to aj u ľudí.

  Read more »
 4. Pes vegetarián či dokonca vegán?

  pes vegetarian,vegan

  Vedeli ste, že psy sú všežravce...a to doslova?

  Read more »
 5. Bramble, pes vegán

  Jeden s najdlhšie žijúcich psov je podľa Guinessovej knihy rekordov sučka border kólie Bramble, ktorá sa dožila vo Veľkej Británii až 27 rokov. Prečo je to dôležité? Bol to pes, vegán.

   

  Read more »
 6. Vegánske krmivo BENEVO

  Spoločnosť Benevo je nezávislá spoločnosť na výrobu krmív pre domáce zvieratá so sídlom v meste Hampshire vo Veľkej Británii, ktorá je 100% rodinným podnikom vo vlastníctve vegetariánov.
  Read more »
 7. Turistika so psom - užite si to spolu

  Turistika a pes jednoducho patria k sebe! Počas dlhšej či kratšej túry je dobré mať so sebou to správne vybavenie, ktoré vás síce príliš nezaťaží, ale udrží vás a vášho spoločníka v príjemnej pohode. 

  Read more »
 8. Kempovanie so psom - a vybavenie ktoré oceníte

  Ak máte radi prírodu, udržiavate aktívny životný štýl a máte psa...odporúčame vám vyskúšať si kempovanie so psom. Kemping so psom sa stal tak populárny, že už má táto aktivita aj svoj vlastný deň? Je ním 5 september!

  Read more »
 9. Cestovanie so psom - autom, vlakom či autobusom

  Cestovanie so psom na dlhé či krátke výlety, alebo dovolenky môže byť ako príjemné tak aj bezpečné s pomôckami ktoré u nás nájdete.

  Read more »
 10. Behanie so psom - čo sa vám bude hodiť

  Dobré vybavenie k behu so psom patrí a vôbec toho nemusíte mať veľa. Kvalita prevýši kvantitu. Pás na behanie so psom či kvalitný postoj pre psa je určite základom vybavenia každého bežca či majiteľa psa.

  Read more »
Posts loader