ZAREGISTRUJTE SA NA ODBER INFO. E-MAILOV

Elektronické obojky

Elektrický obojok pre psov

Elektronické (elektrické) obojky predstavujú moderné riešenie, ako mať svoje zvieratko pod kontrolou. Mnohé obsahujú také bohaté funkcie, že sa výborne hodia na účely výcviku. Elektrické obojky sa kupujú podľa veľkosti a váhy psa, aby dokázali optimálne fungovať, a vo väčšine prípadov sú aj vodotesné či schopné ponárania. Vďaka tejto technickej hračke môžete vášho psa vycvičiť aj bez použitia vôdzky. Pre nízku váhu obojka má váš pes pri pohybe zabezpečený komfort. Pomôže vám pri tom zvuková, statická alebo vibračná korekcia. Elektrický obojok aj vysielačka sa dajú dobiť a pri zakúpení extra obojkov je možné pôsobiť aj na niekoľko psov naraz.

Nastaviť zostupne
Zobraziť ako Grid Zoznam

Položky 1-8 z 40

Nastaviť zostupne
Zobraziť ako Grid Zoznam

Položky 1-8 z 40

tien

Ako elektronický obojok funguje?

Elektronický obojok je výborná pomôcka pri výcviku psa bez použitia vodítka do vzdialenosti podľa výberu zariadenia. Pri stlačení ovládacieho tlačidla na vysielačke, vysielačka vyšle signál, ktorý aktivuje elektronický obojok na krku psa a vyšle korekčný signál, ktorý môže byť podľa typu elektronického obojku zvukový, vibračný, sprejový alebo statický signál. Pri všetkých elektronických obojkoch si môžete nastaviť intenzitu varovných signálov od najnižšej úrovne a tým pádom prispôsobiť úroveň intenzity temperamentu vášho psa.

Výcvik pre elektronický obojok pre psov

Pri správnom použití elektronického obojku bude výcvik vášho psa jednoduchý a efektívny. Pes sa naučí rôznym povelom, ktoré je niekedy bez vodítka veľmi obtiažne naučiť (napr. povel "ku mne" a pod.). Jedným z najdôležitejších povelov je naučiť psa aby na zavolanie prišiel k majiteľovi. Ak Váš pes nereaguje na Vaše volanie a ak naviac má pes tendenciu prenasledovať autá, vtáčiky či dokonca ľudí, elektronický obojok je výcvikové zariadenie, ktoré si s tým iste poradí.

Naviac pomocou tohto elektronického obojku dokážete aj staršieho psa odnaučiť už naučeným zlozvykom, ako je napríklad vyskakovanie na ľudí, hrabanie sa v odpadkoch (alebo alternatívne "rýľovania záhrady"), nadmerného štekania, ležania na Vašom obľúbenom kresle a pod. Elektronický obojok je vynikajúcim pomocníkom aj pri kontrolovaní psa ak má tendenciu "zbierať odpadky". Budete schopný na diaľku psovi zadať povel "pusť" a on či ona vás určite poslúchne ešte pred "prehltnutím sústa" a po istom čase sa k danému zlozvyku už nevráti.

 
Prečítajte si náš článok ohľadom výcviku psa pre elektronické oplotenie  TU
 
tien
 
 
elektronicke_obojky

 

Ako si vybrať elektronický obojok pre psov ?

Ak sa chcete rozhodnúť, ktoré riešenie a ktorý elektronický obojok pre psov je pre vás a vášho psa správne, zvážte hlavne aký typ korekcie preferujete, váhu psa, temperament vášho psa, vzdialenosť vysielanie signálu, vodotesnosť a počet psov na ktorý ho budete používať.  Jednotlivé elektronické obojky sa líšia rôznymi funkciami a technológiami. Máte malého psa? – oceníte elektronický obojok určený pre malého psa. Máte veľkého psa? – oceníte elektronický obojok určený pre veľkého psa. Chodíte so psom na turistiky do prírody? – vyberte si elektronický obojok s dosahom nad 500m. Bude s ním plávať aj v jazere? – vodotesný - ponoriteľný elektronický obojok je práve pre vás. Chcete namiesto statickej korekcie, vibráciu alebo sprejovú korekciu? Vyberte si elektronický obojok s vibračnou, alebo sprejovou korekciou.

 

Viac info ako si správne vybrať obojok elektronický obojok pre psy je v našom článku TU

tien

Naša ponuka elektronických obojkov pre psov

V našej ponuke nájdete elektronické obojky pre psy od najlepších svetových výrobcov. Tovar máme skladom, poskytujeme 100% garanciu spokojnosti zákazníkov a nepretržité odborné poradenstvo. Máme dlhoročné skúsenosti s predajom elektronických obojkov pre psy. 

Máte otázku? Neváhajte sa na nás obrátiť! Veľmi radi vám s výberom pomôžeme.

 

Loading...