Product was successfully added to your shopping cart.
10% ZĽAVA NA PRVÚ OBJEDNÁVKU

Získajte 10% zľavu

zľavový kupón Vám pošleme na e-mail.

(+421)  48 38 10311  KONTAKT

0item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Extra obojky

Nastaviť zostupne

   

Celkovo 1 položiek 8 z 15

  1. 1
  2. 2
Načítavam ...Load More ...
Nastaviť zostupne

   

Celkovo 1 položiek 8 z 15

  1. 1
  2. 2

tien

Výcvik pre elektronický obojok pre psov

Pri správnom použití elektronického obojku bude výcvik vášho psa jednoduchý a efektívny. Pes sa naučí rôznym povelom, ktoré je niekedy bez vodítka veľmi obtiažne naučiť (napr. povel "ku mne" a pod.). Jedným z najdôležitejších povelov je naučiť psa aby na zavolanie prišiel k majiteľovi. Ak Váš pes nereaguje na Vaše volanie a ak naviac má pes tendenciu prenasledovať autá, vtáčiky či dokonca ľudí, elektronický obojok je výcvikové zariadenie, ktoré si s tým iste poradí.

Naviac pomocou tohto elektronického obojku dokážete aj staršieho psa odnaučiť už naučeným zlozvykom, ako je napríklad vyskakovanie na ľudí, hrabanie sa v odpadkoch (alebo alternatívne "rýľovania záhrady"), nadmerného štekania, ležania na Vašom obľúbenom kresle a pod. Elektronický obojok je vynikajúcim pomocníkom aj pri kontrolovaní psa ak má tendenciu "zbierať odpadky". Budete schopný na diaľku psovi zadať povel "pusť" a on či ona vás určite poslúchne ešte pred "prehltnutím sústa" a po istom čase sa k danému zlozvyku už nevráti.

 
Prečítajte si náš článok ohľadom výcviku psa pre elektronické oplotenie  TU
 
tien
 
 
elektronicke_obojky

 

Ako si vybrať elektronický obojok pre psov ?

Ak sa chcete rozhodnúť, ktoré riešenie a ktorý elektronický obojok pre psov je pre vás a vášho psa správne, zvážte hlavne aký typ korekcie preferujete, váhu psa, temperament vášho psa, vzdialenosť vysielanie signálu, vodotesnosť a počet psov na ktorý ho budete používať.  Jednotlivé elektronické obojky sa líšia rôznymi funkciami a technológiami. Máte malého psa? – oceníte elektronický obojok určený pre malého psa. Máte veľkého psa? – oceníte elektronický obojok určený pre veľkého psa. Chodíte so psom na turistiky do prírody? – vyberte si elektronický obojok s dosahom nad 500m. Bude s ním plávať aj v jazere? – vodotesný - ponoriteľný elektronický obojok je práve pre vás. Chcete namiesto statickej korekcie, vibráciu alebo sprejovú korekciu? Vyberte si elektronický obojok s vibračnou, alebo sprejovou korekciou.

 

Viac info ako si správne vybrať obojok elektronický obojok pre psy je v našom článku TU

tien

Naša ponuka elektronických obojkov pre psov

V našej ponuke nájdete elektronické obojky pre psy od najlepších svetových výrobcov. Tovar máme skladom, poskytujeme 100% garanciu spokojnosti zákazníkov a nepretržité odborné poradenstvo. Máme dlhoročné skúsenosti s predajom elektronických obojkov pre psy. 

Máte otázku? Neváhajte sa na nás obrátiť! Veľmi radi vám s výberom pomôžeme.