Product was successfully added to your shopping cart.
10% ZĽAVA NA PRVÚ OBJEDNÁVKU

Získajte 10% zľavu

zľavový kupón Vám pošleme na e-mail.

(+421)  48 38 10311  KONTAKT

0item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Obojky proti štekaniu vodotesné

Kúpte svojmu miláčikovi Obojky proti štekaniu vodotesné. Ponúkame 100% značkové TOP produkty najvyššej kvality od popredných svetových značiek, ktoré potešia vašich domácich miláčikov ale určite aj Vás. Neváhajte sa na nás obrátiť s vašimi otázkami a požiadavkami. Využite akciový VÝPREDAJ.

Nastaviť zostupne

   

Celkovo 1 položiek 8 z 17

  1. 1
  2. 2
  3. 3
Načítavam ...Load More ...
Nastaviť zostupne

   

Celkovo 1 položiek 8 z 17

  1. 1
  2. 2
  3. 3

tien

Ako si správne vybrať obojok proti štekaniu. 


Ak sa chcete rozhodnúť, ktoré riešenie a ktorý obojok proti štekaniu je pre vás a vášho psa správny, zvážte hlavne aký typ korekcie preferujete, váhu psa  a temperament vášho psa. Jednotlivé obojky proti štekaniu sa líšia rôznymi funkciami a technológiami. Na výber sú k dispozícií obojky proti štekaniu roztriedené podľa typu korekcie, elektronické, sprejové vibračné alebo ultrazvukové obojky proti štekaniu. Máte veľkého alebo malého psa? – oceníte obojky proti štekaniu určené hlavne podľa váhy psov. Nielen šteká ale aj zavýja – obojky proti zavýjaniu sú práve pre vás. Chcem obojok pre jedného psa alebo statickú jednotku proti štekaniu pre viacerých psov?

Viac info ako si správne vybrať obojok proti štekaniu je v našom článku TU

tien

 

Zákazníčka hovorí o obojku proti štekaniu, ktorý jej "zachránil" psíka nakoľko štekal až tak, že zvažovali aj operáciu hlasiviek....našťastie im obojok pomohol vyriešiť tento problém. Zákazníčka tiež rozpráva o bezdrôtovom oplotení PetSafe - video je dostupné iba v Aj.

 

 tien

 

Zákazníčka, ktorá si zakúpila obojok hovorí svoje skúsenosti - anglicky