ZAREGISTRUJTE SA NA ODBER INFO. E-MAILOV

Žuvacie tablety na imunitu, VET´S BEST

Doplnok výživy pre psy a mačky, ProDen PlaqueOff Powder 180g

Doplnok výživy pre psy a mačky, ProDen PlaqueOff Powder 420g

100% prírodný produkt pre redukciu plaku a zubného kameňa 

Doplnok výživy pre psy a mačky, ProDen PlaqueOff™ Powder je 100% prírodný produkt určený pre psy a mačky, ktorý potláča zápach z tlamy, redukuje zubný kameň a odstraňuje zubný povlak. Medzinárodne patentovaný produkt prúdenia ProDen PlaqueOff® Powder je dodávaný v práškovej forme a tak je ľahké ho denne pridávať do jedla vášho domáceho maznáčika.

Balenie obsahuje 420g prášku a odmerku.
Pre často kladené otázky pre produkty ProDen PlaqueOff™ si prečítajte časť PODROBNÉ INFO.

105,00 € 87,50 €
Dostupnosť: 14 dní
SKU
513301

SwedenCare AB logo

Doplnok výživy pre psy a mačky, ProDen PlaqueOff Powder 420g

Doplnok výživy pre psy a mačky, ProDen PlaqueOff™ Powder je 100% prírodný produkt určený pre psy a mačky, ktorý potláča zápach z tlamy, redukuje zubný kameň a odstraňuje zubný povlak. Medzinárodne patentovaný produkt ProDen PlaqueOff® Powder je dodávaný v práškovej forme a tak je ľahké ho denne pridávať do jedla vášho domáceho maznáčika.

PlaqueOff ™ Powder je prelomový prostriedok v starostlivosti o zuby a ďasná psov a mačiek. Významne obmedzuje zubný plak a zubný kameň a odstraňuje zápach z papule. Prípravok je vo forme prášku a preto sa ľahko pridáva do bežnej potravy.

Na rozdiel od iných metód kontroly plaku ProDen PlaqueOff® funguje systémovo, tj. Cez krvný obeh. Má sa za to, že ovplyvňuje schopnosť plaku "priľnúť" k povrchom v ústach a zjemňuje tvrdé zvyšky zubného kameňa. Zlepšenie by malo začínať v období od 3 do 8 týždňov. Prípravky ProDen PlaqueOff® Powder pre psov a mačky sú vyrobené výhradne z morskej riasy Ascophyllum nodosum zbieranej v severnom Atlantiku.

Zubná starostlivosť je bohužiaľ jednou z najviac prehliadaných zdravotných problémov, s ktorými sa majitelia zvierat stretávajú.
Rovnako ako u ľudí, sa baktérie neustále tvoria v ústach všetkých mačiek a psov. Akonáhle je plaketa kalcifikovaná do zubného kameňa, už ju nemožno odstrániť. V mnohých prípadoch je nutné ju odstraňovať pri návštevách veterinára, za pomoci ultrazvuku a anestetík.

Ak je prevencia zubného kameňa ponechaná bez dodatočnej starostlivosti, môže to mať za následok zlý dych, chorobu ďasien, zubný kaz a predčasnej straty zubov. Povlak, ktorý zostane na zuboch príliš dlho, môže tiež spôsobiť infekcie, ktoré sa môžu neskôr šíriť po celom tele a poškodiť srdce, pľúca, pečeň a negatívne ovplyvniť funkcie obličiek.

 

ilustracia 

 

 Hlavné vlastnosti doplnku výživy pre psy a mačky, ProDen PlaqueOff Powder 420g

  • potláča zápach z papule
  • redukuje zubný kameň
  • odstraňuje zubný povlak

 

PlaqueOff ™ Powder je prípravok, ktorý na rozdiel od ostatných metód odstraňovania zubného plaku pôsobí systematicky. Cez zažívací trakt sa dostáva do krvného obehu a z neho potom do slín, kde rovnomerne pôsobí na ďasná a zuby. Ovplyvňuje schopnosť zachytávania baktérií, ktoré sa podieľajú na vzniku zubného povlaku a zároveň zmäkčuje už vytvorený zubný kameň. Klinické štúdie vykonané na ľuďoch preukázali, že akumulácia látok na zubnej sklovine je redukovaná až o 88% a zubný kameň buď úplne zmizol, alebo sa stal veľmi poréznym a tak ľahko odstrániteľným.

Účinné látky v ProDen PlaqueOff Powder 420g

Morská riasa Ascophyllum nodosum (D1070 ™)
U morskej riasy Ascophyllum nodosum bol preukázaný revolučný účinok na baktérie v tlame, ktoré spôsobujú zápach tlamy, zubný plak, zubný kameň a krvácanie ďasien. V prípravku PlaqueOff ™ Animal je riasa Ascophyllum nodosum pestovaná v čistých severských moriach pri pobreží Nórska a Islandu. Riasy sú schválené WHO (Svetová zdravotnícka organizácia), FDA (Americký ústav pre kontrolu potravín a liečiv) a FAO (Organizácia Spojených národov pre potraviny a poľnohospodárstvo). Schválené ako GRAS (všeobecne klasifikované ako bezpečné).

Prípravok je bez umelých farbív, lepku a cukru.

 

Dávkovanie doplnku výživy pre psy a mačky, ProDen PlaqueOff Powder 420g

Hmotnosť psíka Denná dávka 
          – 10 kg1/2 až 1 odmerka
10 kg – 25 kg1 - 2 odmerky
25 kg – 2 – 3 odměrky

Ak nedôjde k zlepšeniu počas 3 - 8 týždňov, zvýšte dennú dávku

Spôsob dávkovania: Prípravok nasypte raz denne na granule či na varenú alebo konzervovanú stravu.

Dĺžka užívania: Prípravok by sa mal podávať pravidelne podľa odporúčaného dávkovania, inak sa problémy so zubným povlakom a kameňom znovu navrátia. Pre malé psy a mačky vydrží jedno baleni (40 g) až 8 mesiacov, pre väčšie psy 2 mesiace.

 

Ďalšie informácie
SKU 513301
Výrobca PlaqueOff
Váha netto v kg 0.42
Váha brutto v kg 0.45
počet ks v master boxe 5
rozmer balenia - dĺška v cm 10
rozmer balenia - šírka v cm 10
rozmer balenia - výška v cm 9
Intrastat 12122100
Krajina pôvodu IE
Vhodné na aktivitu na každodenné použitie
Typ určenia na čistenie zubov
Druh výrobku Doplnok výživy
EAN kod 7350055513301
Napíšte vlastnú recenziu
Recenzujete:Doplnok výživy pre psy a mačky, ProDen PlaqueOff Powder 420g
Vaše hodnotenie

Ďalšie produkty z tejto značky

Názov produktu Mnžs.
Doplnok výživy pre psy a mačky, ProDen PlaqueOff Powder 420g 0