Product was successfully added to your shopping cart.
10% ZĽAVA NA PRVÚ OBJEDNÁVKU

Získajte 10% zľavu

zľavový kupón Vám pošleme na e-mail.

(+421)  48 38 10311  KONTAKT

0item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Doplnok výživy pre psy, ProDen PlaqueOff Dental Bones Chicken 482g

Napíšte recenziu k tomuto produktu ako prvý

Rýchly prehľad

dentálne kostičky pre redukciu plaku a zubného kameňa 


Doplnok výživy pre psy, ProDen PlaqueOff ™ Dental Bones - kuracie sa používajú na odstránenie a prevenciu zápachu z tlamy, zubného plaku a zubného kameňa. ProDen PlaqueOff® Dental Bones sú žuvacie kosti s osvedčeným práškom PlaqueOff® ako jednou zo zložiek. Ak ich budete svojmu miláčikovi podávať denne, tento prírodný produkt vyrobený z rias môže výrazne zlepšiť a doplniť bežnú zubnú hygienu.


Veľkosť balenia: 13 ks Dental Bones (482g) 


Pre často kladené otázky pre produkty ProDen PlaqueOff™ si prečítajte časť PODROBNÉ INFO.


 

Dostupnosť: skladom

Už len 10 ks

Bez dane: 17,42 € S daňou: 20,90 €

Detaily

SwedenCare AB logo

Doplnok výživy pre psy, ProDen PlaqueOff  Dental Bones Chicken 482g

Doplnok výživy pre psy, ProDen PlaqueOff ™ Dental Bones - kuracie sa používajú na odstránenie a prevenciu zápachu z tlamy, zubného povlaku a zubného kameňa. ProDen PlaqueOff® Dental Bones sú žuvacie kosti s osvedčeným práškom PlaqueOff® ako jednou zo zložiek. Ak ich budete svojmu miláčikovi podávať denne, tento prírodný produkt vyrobený z rias môže výrazne zlepšiť a doplniť bežnú zubnú hygienu.

Psy neustále produkujú nové plaky v ústach. Ak nie sú ošetrené, môžu sa kalcifikovať do zubného kameňa, čo nemožno odstrániť zo zubov. Veterinár potrebuje na odstránenie zubného kameňa anestézii a ultrazvuku. Ak zubný kameň zostane neošetrený, môže to viesť k infekciám, ktoré sa v tele zvieraťa prenášajú, čo môže poškodiť srdce, pľúca, pečeň a negatívne ovplyvniť funkcie obličiek. Našim cieľom je ponúknuť vám efektívne a jednoduché možnosti pre zubnú a ústnu hygienu svojho maznáčika.

Na rozdiel od iných metód kontroly plaku ProDen PlaqueOff® funguje systémovo, tj. Cez krvný obeh. Má sa za to, že ovplyvňuje schopnosť plaku "priľnúť" k povrchom v ústach a zjemňuje tvrdé zvyšky zubného kameňa. Zlepšenie by malo začínať v období od 3 do 8 týždňov. Prípravky ProDen PlaqueOff® Powder pre psov a mačky sú vyrobené výhradne z morskej riasy Ascophyllum nodosum zbieranej v severnom Atlantiku.

Zubná starostlivosť je bohužiaľ jednou z najviac prehliadaných zdravotných problémov, s ktorými sa majitelia zvierat stretávajú.
Rovnako ako u ľudí, sa baktérie neustále tvoria v ústach všetkých mačiek a psov. Akonáhle je plaketa kalcifikovaná do zubného kameňa, už ju nemožno odstrániť. V mnohých prípadoch je nutné ju odstraňovať pri návštevách veterinára, za pomoci ultrazvuku a anestetík.

 

ilustracia 

 

 Hlavné vlastnosti doplnku výživy pre psy, ProDen PlaqueOff Dental Bones 482g

  • pomáhajú k vyčisteniu plaku a zubného kameňa
  • pomáhajú osviežiť dych
  • prírodný produkt vyrobený z morskej riasy
  • k dispozícii v štyroch príchutiach

 

ProDen PlaqueOff® Dental Bones pomáhajú predchádzať tvorbe plakov. Unikátny tvar a abrazívny účinok kostí, pomáha odstrániť zubný povlak a zubný kameň, čo pomáha osviežiť dych.

K dispozícii v štyroch chutných príchutiach. Vyberte si medzi týmito príchuti: slaninový, kuracie s tekvicou, morčacie s brusnicami a zeleninová

Účinné látky v ProDen PlaqueOff Dental Bones 482g

Morská riasa Ascophyllum nodosum (D1070 ™)
U morskej riasy Ascophyllum nodosum bol preukázaný revolučný účinok na baktérie v tlame, ktoré spôsobujú zápach tlamy, zubný plak, zubný kameň a krvácanie ďasien. V prípravku PlaqueOff ™ Animal je riasa Ascophyllum nodosum pestovaná v čistých severských moriach pri pobreží Nórska a Islandu. Riasy sú schválené WHO (Svetová zdravotnícka organizácia), FDA (Americký ústav pre kontrolu potravín a liečiv) a FAO (Organizácia Spojených národov pre potraviny a poľnohospodárstvo). Schválené ako GRAS (všeobecne klasifikované ako bezpečné).

 

Dávkovanie doplnku výživy pre psy, ProDen PlaqueOff Dental Bones 482g

Hmotnosť psíka Denná dávka 
   4 kg  – 14 kg 1/2 Dental Bones za deň
 14 kg  –    1 Dental Bones za deň

 

* Nie je doporučené pre šteniatka do 6 mesiacov alebo pre psy vážiace menej ako 3 kg. Nie je doporučené pre psov s hypertyroidizmou.

 

Skladovanie: Na suchom a chladnom mieste. Obal opätovne uzavrite. Skladujte mimo dosahu detí.

 

Ďalšie informácie

Výrobca PlaqueOff
Kód - SKU 639418
EAN kod 019962639418
Vhodné na aktivitu na každodenné použitie
Typ určenia na čistenie zubov

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').

  1. Napíšte recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Len registrovaní užívatelia môžu písať recenzie. Prosím prihlaste sa alebo zaregistrujte sa

Často kladené otázky:


1. Ako funguje ProDen PLAQUEOFF®?
Na rozdiel od iných metód kontroly plaku ProDen PlaqueOff® funguje systémovo, tj. Cez krvný obeh. Má sa za to, že ovplyvňuje schopnosť plaku "priľnúť" k povrchom v ústach a zjemňuje tvrdé zvyšky zubného kameňa. Zlepšenie by malo začínať v období od 3 do 8 týždňov.

2. Čo obsahuje ProDen PLAQUEOFF® POWDER?
Prípravky ProDen PlaqueOff® Powder pre psov a mačky sú vyrobené výhradne z morskej riasy Ascophyllum nodosum zbieranej v severnom Atlantiku.

3. Kto môže používať ProDen PLAQUEOFF® a ako by mal byť používaný?
Môže byť použitý pri všetkých mačkách a psoch a odporúčame začať, keď má zviera trvalé zuby. Dávkovanie závisí od hmotnosti zvieraťa.

4. Ako dlho môžem psovi / mačke podávať ProDen PLAQUEOFF®?
Liek je určený na pravidelné podávanie podľa odporúčaného dávkovania. Účinky sa spravidla prejavia po 2-3 týždňoch. Pozitívne účinky sa prejavujú po celú dobu užívania lieku, avšak po jeho vysadení opäť miznú. Tento doplnok stravy je bezpečný a možno ho podávať dlhodobo.

5. Môžem prestať čistiť zuby svojho psa?
ProDen PlaqueOff® Powder nie je náhradou čistenia zubov. Je to doplnok k čisteniu a táto kombinácie pomáha odstrániť plak a zubný kameň a udržuje zuby vášho zvieraťa čisté.

6. Existujú nejaké vedľajšie účinky?
Neexistujú žiadne známe vedľajšie účinky, ale kvôli bohatému obsahu jódu v morských riasach nemusí byť tento prípravok vhodný pre zvieratá podstupujúce liečbu štítnej žľazy. Ak si nie ste istí, poraďte sa s veterinárom skôr ako začnete používať ProDen PlaqueOff®.

7. Ako by mal byť použitý ProDen PLAQUEOFF® POWDER?
Mala by byť použitá raz denne a môže byť pridaná do mokrého alebo suchého jedla.

8. Môžu tehotné a dojčiace mačky a psy používať ProDen PLAQUEOFF® POWDER?
Neuskutočnili sa žiadne štúdie s osobitným dôrazom na účinky prúdenia PlaqueOff® na tehotných alebo dojčiacich zvieratách. Preto neodporúčame dávať prípravok tehotným a dojčiacim zvieratám.

9. Sú prípravky ProDen PlaqueOff® bezpečné pre zvieratá, ktoré trpia problémami so štítnou žľazou?
U zvierat, ktoré majú problémy so štítnou žľazou, sa musí dávať pozor na príjem jódu v krmive. Keďže morské riasy, vrátane riasy Ascophyllum nodosum majú prirodzene vysoký obsah jódu, odporúčame chovateľom zvierat s ochorením štítnej žľazy, aby prípadné používanie tohto prípravku konzultovali s veterinárom.

10. Čo máme robiť, keď má zviera stále zlý dych?
Pretrvávajúci zlý dych môže byť príznakom vážnejšieho základného stavu a mali by ste sa poradiť so svojím veterinárom.