Product was successfully added to your shopping cart.
10% ZĽAVA NA PRVÚ OBJEDNÁVKU

Získajte 10% zľavu

zľavový kupón Vám pošleme na e-mail.

(+421)  48 38 10311  KONTAKT

0item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Doplnok výživy pre psy, ProDen PlaqueOff Dental Bones Veggie 482g

Napíšte recenziu k tomuto produktu ako prvý

Rýchly prehľad

dentálne kostičky pre redukciu plaku a zubného kameňa 


Doplnok výživy pre psy, ProDen PlaqueOff ™ Dental Bones - zeleninové sa používajú na odstránenie a prevenciu zápachu z tlamy, zubného plaku a zubného kameňa. ProDen PlaqueOff® Dental Bones sú žuvacie kosti s osvedčeným práškom PlaqueOff® ako jednou zo zložiek. Ak ich budete svojmu miláčikovi podávať denne, tento prírodný produkt vyrobený z rias môže výrazne zlepšiť a doplniť bežnú zubnú hygienu.


Veľkosť balenia: 13 ks Dental Bones (482g) 


Pre často kladené otázky pre produkty ProDen PlaqueOff™ si prečítajte časť PODROBNÉ INFO.


 

Dostupnosť: dostupnosť do 14 dní

Bez dane: 17,42 € S daňou: 20,90 €

Detaily

SwedenCare AB logo

Doplnok výživy pre psy, ProDen PlaqueOff  Dental Bones Veggie 482g

Doplnok výživy pre psy, ProDen PlaqueOff ™ Dental Bones - zeleninové sa používajú na odstránenie a prevenciu zápachu z tlamy, zubného povlaku a zubného kameňa. ProDen PlaqueOff® Dental Bones sú žuvacie kosti s osvedčeným práškom PlaqueOff® ako jednou zo zložiek. Ak ich budete svojmu miláčikovi podávať denne, tento prírodný produkt vyrobený z rias môže výrazne zlepšiť a doplniť bežnú zubnú hygienu.

Psy neustále produkujú nové plaky v ústach. Ak nie sú ošetrené, môžu sa kalcifikovať do zubného kameňa, čo nemožno odstrániť zo zubov. Veterinár potrebuje na odstránenie zubného kameňa anestézii a ultrazvuku. Ak zubný kameň zostane neošetrený, môže to viesť k infekciám, ktoré sa v tele zvieraťa prenášajú, čo môže poškodiť srdce, pľúca, pečeň a negatívne ovplyvniť funkcie obličiek. Našim cieľom je ponúknuť vám efektívne a jednoduché možnosti pre zubnú a ústnu hygienu svojho maznáčika.

Na rozdiel od iných metód kontroly plaku ProDen PlaqueOff® funguje systémovo, tj. Cez krvný obeh. Má sa za to, že ovplyvňuje schopnosť plaku "priľnúť" k povrchom v ústach a zjemňuje tvrdé zvyšky zubného kameňa. Zlepšenie by malo začínať v období od 3 do 8 týždňov. Prípravky ProDen PlaqueOff® Powder pre psov a mačky sú vyrobené výhradne z morskej riasy Ascophyllum nodosum zbieranej v severnom Atlantiku.

Zubná starostlivosť je bohužiaľ jednou z najviac prehliadaných zdravotných problémov, s ktorými sa majitelia zvierat stretávajú.
Rovnako ako u ľudí, sa baktérie neustále tvoria v ústach všetkých mačiek a psov. Akonáhle je plaketa kalcifikovaná do zubného kameňa, už ju nemožno odstrániť. V mnohých prípadoch je nutné ju odstraňovať pri návštevách veterinára, za pomoci ultrazvuku a anestetík.

 

ilustracia 

 

 Hlavné vlastnosti doplnku výživy pre psy, ProDen PlaqueOff Dental Bones 482g

  • pomáhajú k vyčisteniu plaku a zubného kameňa
  • pomáhajú osviežiť dych
  • prírodný produkt vyrobený z morskej riasy
  • k dispozícii v štyroch príchutiach

 

ProDen PlaqueOff® Dental Bones pomáhajú predchádzať tvorbe plakov. Unikátny tvar a abrazívny účinok kostí, pomáha odstrániť zubný povlak a zubný kameň, čo pomáha osviežiť dych.

K dispozícii v štyroch chutných príchutiach. Vyberte si medzi týmito príchuti: slaninový, kuracie s tekvicou, morčacie s brusnicami a zeleninová

Účinné látky v ProDen PlaqueOff Dental Bones 482g

Morská riasa Ascophyllum nodosum (D1070 ™)
U morskej riasy Ascophyllum nodosum bol preukázaný revolučný účinok na baktérie v tlame, ktoré spôsobujú zápach tlamy, zubný plak, zubný kameň a krvácanie ďasien. V prípravku PlaqueOff ™ Animal je riasa Ascophyllum nodosum pestovaná v čistých severských moriach pri pobreží Nórska a Islandu. Riasy sú schválené WHO (Svetová zdravotnícka organizácia), FDA (Americký ústav pre kontrolu potravín a liečiv) a FAO (Organizácia Spojených národov pre potraviny a poľnohospodárstvo). Schválené ako GRAS (všeobecne klasifikované ako bezpečné).

 

Dávkovanie doplnku výživy pre psy, ProDen PlaqueOff Dental Bones 482g

Hmotnosť psíka Denná dávka 
   4 kg  – 14 kg 1/2 Dental Bones za deň
 14 kg  –    1 Dental Bones za deň

 

* Nie je doporučené pre šteniatka do 6 mesiacov alebo pre psy vážiace menej ako 3 kg. Nie je doporučené pre psov s hypertyroidizmou.

 

Skladovanie: Na suchom a chladnom mieste. Obal opätovne uzavrite. Skladujte mimo dosahu detí.

 

Ďalšie informácie

Výrobca PlaqueOff
Kód - SKU 639616
EAN kod 019962639616
Vhodné na aktivitu na každodenné použitie

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').

  1. Napíšte recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Len registrovaní užívatelia môžu písať recenzie. Prosím prihlaste sa alebo zaregistrujte sa

Často kladené otázky:


1. Ako funguje ProDen PLAQUEOFF®?
Na rozdiel od iných metód kontroly plaku ProDen PlaqueOff® funguje systémovo, tj. Cez krvný obeh. Má sa za to, že ovplyvňuje schopnosť plaku "priľnúť" k povrchom v ústach a zjemňuje tvrdé zvyšky zubného kameňa. Zlepšenie by malo začínať v období od 3 do 8 týždňov.

2. Čo obsahuje ProDen PLAQUEOFF® POWDER?
Prípravky ProDen PlaqueOff® Powder pre psov a mačky sú vyrobené výhradne z morskej riasy Ascophyllum nodosum zbieranej v severnom Atlantiku.

3. Kto môže používať ProDen PLAQUEOFF® a ako by mal byť používaný?
Môže byť použitý pri všetkých mačkách a psoch a odporúčame začať, keď má zviera trvalé zuby. Dávkovanie závisí od hmotnosti zvieraťa.

4. Ako dlho môžem psovi / mačke podávať ProDen PLAQUEOFF®?
Liek je určený na pravidelné podávanie podľa odporúčaného dávkovania. Účinky sa spravidla prejavia po 2-3 týždňoch. Pozitívne účinky sa prejavujú po celú dobu užívania lieku, avšak po jeho vysadení opäť miznú. Tento doplnok stravy je bezpečný a možno ho podávať dlhodobo.

5. Môžem prestať čistiť zuby svojho psa?
ProDen PlaqueOff® Powder nie je náhradou čistenia zubov. Je to doplnok k čisteniu a táto kombinácie pomáha odstrániť plak a zubný kameň a udržuje zuby vášho zvieraťa čisté.

6. Existujú nejaké vedľajšie účinky?
Neexistujú žiadne známe vedľajšie účinky, ale kvôli bohatému obsahu jódu v morských riasach nemusí byť tento prípravok vhodný pre zvieratá podstupujúce liečbu štítnej žľazy. Ak si nie ste istí, poraďte sa s veterinárom skôr ako začnete používať ProDen PlaqueOff®.

7. Ako by mal byť použitý ProDen PLAQUEOFF® POWDER?
Mala by byť použitá raz denne a môže byť pridaná do mokrého alebo suchého jedla.

8. Môžu tehotné a dojčiace mačky a psy používať ProDen PLAQUEOFF® POWDER?
Neuskutočnili sa žiadne štúdie s osobitným dôrazom na účinky prúdenia PlaqueOff® na tehotných alebo dojčiacich zvieratách. Preto neodporúčame dávať prípravok tehotným a dojčiacim zvieratám.

9. Sú prípravky ProDen PlaqueOff® bezpečné pre zvieratá, ktoré trpia problémami so štítnou žľazou?
U zvierat, ktoré majú problémy so štítnou žľazou, sa musí dávať pozor na príjem jódu v krmive. Keďže morské riasy, vrátane riasy Ascophyllum nodosum majú prirodzene vysoký obsah jódu, odporúčame chovateľom zvierat s ochorením štítnej žľazy, aby prípadné používanie tohto prípravku konzultovali s veterinárom.

10. Čo máme robiť, keď má zviera stále zlý dych?
Pretrvávajúci zlý dych môže byť príznakom vážnejšieho základného stavu a mali by ste sa poradiť so svojím veterinárom.