ZAREGISTRUJTE SA NA ODBER INFO. E-MAILOV

Waggle™

Hračky pre psov Busy Buddy®, Waggle™

Squirrel Dude™

Hračky pre psov Busy Buddy®, Squirrel Dude™

Hračky pre psov, Beco Hemp Rope - Squeaky Rope

Pískajúce konopné lano

Pískajúca interaktívna lanová hračka pre vašich maznáčikov. Najväčšiu radosť nám niekedy spôsobujú práve tie jednoduché veci v živote. Vezmite si toto pískajúce lano, s ktorým sa môžete hrať vy a váš pes. A čo tak lano, ktoré je bezpečnejšie, čistí zuby vášho psa a je vyrobené z farmy s nízkym dopadom na životné prostredie? Lákavé však?

Rozmery lana:
M - 36 x 3 x 4.5cm
L - 60 x 3 x 4.5cm

Najmenej 5,90 € 4,92 €
Dostupnosť: Na sklade
SKU
755240-konfig

Beco Family logo

Hračka pre psa Beco Hemp Rope - Double Knot

Pískajúca interaktívna lanová hračka pre vašich maznáčikov. Najväčšiu radosť nám niekedy spôsobujú práve tie jednoduché veci v živote. Vezmite si toto pískajúce lano, s ktorým sa môžete hrať vy a váš pes.  Jedno zpísknutie a váš pes vám pribehne k nohám... teda pokiaľ v záhrade nie sú práve veveričky a oni vás predsa musia udržať v bezpečí :) A čo tak lano, ktoré je bezpečnejšie, čistí zuby vášho psa a je vyrobené z farmy s nízkym dopadom na životné prostredie? Lákavé však? 

V čom je teda toto lano výnimočné?

Je zábavné

Psy milujú pískacie hračky. Piskátko v tejto hračke je hlasné a odolné proti prepichnutiu, čo znamená, že vaši chlpatí priatelia sa s ním zahrajú a je pravdepodobné, že ich tak skoro nezunuje. Vyskúšali sme to a testujeme ich spolu s našimi psími kolegami a oni to určite schvaľujú.

Čistí zuby

Pevné vlákna konopného lana pôsobia ako prírodná zubná kefka a pomáhajú odstraňovať zlé látky, ktoré sa na zuboch vášho psa zhromažďujú po celý deň. Čím viac lano obžúvajú, tým sú ich zuby čistejšie. Čím sú zuby čistejšie, tým viac môžu žuť.

Je bezpečné

Konope má krátke vlákna, u ktorých je nepravdepodobné, že by po ich požití ublížili a mali by prirodzene prechádzať tráviacim traktom. Stále však odporúčame, aby ste na psa dozerali, keď sa hrá s akoukoľvek hračkou. Inak nikdy neviete, k akému neplechu sa dostanú.

Konope ako udržateľný zdroj materiálu

Konope rastie hojne aj bez potreby pesticídov. Rastie neuveriteľne husto a vysoko a uvoľňuje tak vzácnu ornú pôdu pre ďalšie plodiny. Potrebuje veľmi málo vody a vráti 60 - 70% svojich živín späť do pôdy.

 

Hlavné vlastnosti:

 

» Vyrobené z udržateľných zdrojov
» Vyrobené z konope a recyklovanej bavlny
» Robustné prevedenie 
» Odolné a pevné
» Čistí zuby
» Materiál na jeho výrobu pochádza z farmy s nízkym dopadom na životné prostredie

Ďalšie informácie
SKU 755240-konfig
Výrobca BeCoThings
Prevedenie laná a povrazy, ekologické, Interaktívne, pískacie
Napíšte vlastnú recenziu
Recenzujete:Hračky pre psov, Beco Hemp Rope - Squeaky Rope
Vaše hodnotenie

Ďalšie produkty z tejto značky

Názov produktu Mnžs.
Hračky pre psov, Beco Hemp Rope - Squeaky Rope-L 85
Hračky pre psov, Beco Hemp Rope - Squeaky Rope-M 75
Našli sme ďalšie produkty, ktoré by sa vám mohli páčiť!