ZAREGISTRUJTE SA NA ODBER INFO. E-MAILOV

TICKLESS PET - Ultrazvukový odpudzovač kliešťov a bĺch pre psov

TICKLESS MINI DOG - Dobíjateľný ultrazvukový odpudzovač kliešťov a bĺch pre psov

TICKLESS ECOPET - Ultrazvukový odpudzovač kliešťov a bĺch pre psov

Ultrazvukový odpudzovač kliešťov a bĺch pre psov 

TICKLESS ECOPET - nová, udržateľnejšia generácia ultrazvukových repelentov proti kliešťom a blchám bez chemikálií.  Je vyrobený z biologicky odbúrateľných materiálov, takže môžete urobiť ďalší malý krok pre našu Zem a zároveň chrániť tých, ktorí sú pre vás najdôležitejší! Prístroj pracuje tak, že vydáva rad ultrazvukových impulzov, ktoré sú neškodné a nepostrehnutelné pre ludí a zvieratá, ale rušivé pre kliešte a blchy.

TICKLESS je efektívny v dosahu vysielania až do 1,5m.

 

29,88 € 24,90 €
Dostupnosť: Na sklade
SKU
ECOP01

TickLess logo

TICKLESS ECOPET - Ultrazvukový odpudzovač kliešťov a bĺch pre psy 

 

TICKLESS ECOPET - nová, udržateľnejšia generácia ultrazvukových repelentov proti kliešťom a blchám bez chemikálií. TICKLESS prináša nový ekologický produkt šetrný k Zemi, ktorý je vyrobený s ohľadom na životné prostredie a udržateľnosť, pre vás, pre vašich blízkych a pre našu planétu! Nový produktový rad TICKLESS ECO je vyrobený z biologicky odbúrateľných materiálov, takže môžete urobiť ďalší malý krok pre našu Zem a zároveň chrániť tých, ktorí sú pre vás najdôležitejší!

TICKLESS je ideálnym riešením na odpudzovanie klieštov pri športovaní vo voľnej prírode, počas výletu, pri práci v záhrade, polovačke, na prechádzke alebo pri kempingu. Prístroj pracuje tak, že vydáva rad ultrazvukových impulzov, ktoré sú neškodné a nepostrehnutelné pre ludí a zvieratá, ale rušivé pre kliešte a blchy. Tým ich  odpudzuje preč od domácich maznáčikov. Prevádzkový rozsah je asi 1,5 metra. Tento vysoko úcinný produkt funguje prevažne preventívne. TICKLESS je ideálnym riešením pre odpudzovanie klieštov a blch a to úplne ekologickým spôsobom a bez kontraindikácií akéhokolvek druhu.

Upevnením ľahko použiteľného a malého zariadenia TICKLESS na obojok vašej mačky alebo psa sa tieto nežiadúce parazity od nich môžu udržať až po dobu 6 až 12 mesiacov po aktivácii, takže vy a vaše domáce zviera môžete voľne užívať prírodu. Na základe najnovšej terénnej štúdie môžeme konštatovať, že zariadenie je na 94% účinné proti kliešťom bez použitia nebezpečných chemikálií! Ak však chcete dosiahnuť čo najúčinnejšiu ochranu v oblastiach, ktoré sú silne infikované kliešťami, použite Tickless spolu s bežným prípravkom na odpudzovanie kliešťov.

Technológia prístroja TICKLESS prešla prísnymi testami a jeho účinok potvrdil aj klinický test Univerzity Camerino v roku 2012.

Hlavné vlastnosti TICKLESS ECOPET

94% účinnosť proti kliešťom bez použitia akýchkoľvek chemikálií
Bez chemikálií a vôní
Vyrobené z ekologického, biologicky odbúrateľného materiálu
Nevyvoláva alergickú reakciu
Nie je potrebné opakovane aplikovať zvieraťu v pravidelných intervaloch
Bezpečné použitie u šteniatok a gravidných zvierat
Poskytuje ochranu minimálne na 6 mesiacov

tien

 

Ako to funguje: Zariadenie vysiela ultrazvukové impulzy, ktoré sú pre ľudí a domáce zvieratá nepostrehnuteľné, ale rušia kliešte a blchy, čím ich držia ďalej od vášho domáceho maznáčika.

Spôsob použitia: Ak chcete začať používať TICKLESS, vykúpte svojho domáceho maznáčika nechemickým šampónom proti kliešťom a blchám a odstráňte všetky stávajúce parazity. Umiestnite zariadenie na obojok a odstráňte pútko, aby ste zariadenie aktivovali. 4 červené bliknutia indikujú, že zariadenie je zapnuté. Jeho nepretržitú prevádzku môžete kedykoľvek overiť stlačením tlačidla a potvrdením, že kontrolka LED ako odpoveď bliká. Aby sa zabezpečila jeho účinnosť, zariadenie by malo zostať neustále pripevnené k zvieraťu. 

Účinnosť závisí od stavu srsti zvieraťa, ako aj od počtu parazitov prítomných v danej oblasti. V oblastiach silne osídlených kliešťami nie je zaručená 100% ochrana. Nie je vhodný na odstraňovanie kliešťov alebo bĺch od domácich zvierat, ktoré už boli infikované. Za priemerných poveternostných podmienok je zariadenie v prevádzke minimálne 6 mesiacov po aktivácii.

 

Kliešte a Blchy: Čo sú a aké nebezpečenstvo predstavujú pre domácich miláčikov a ľúdí

 

Kliešte a blchy sú ektoparazity, to sú parazity, ktoré sa držia na povrchu tela. Chránenie seba a našich domácich zvierat pred takýmito škodcami je nevyhnutné pri prevencii šírenia chorôb a infekcií.

Najmä kliešte (Rhipicephalus sanguineus) sú hlavným nosičom ochorení. Sajú krv infikovaných zvierat vyberú si Spirochete a odovzdajú ho novým hostiteľom, ktoré skusujú neskôr. Kliešte bez rozdielu napádajú všetky teplokrvné bytosti vrátane ľudí. Ich uhryznutie nie je bolestivé, a preto často prechádza bez povšimnutia. Akonáhle sú zahriznuté v pokožke, pôsobia ako čerpadlo. Neustále sajú a regurgitujú krv, takže obrovské množstvo krvi môže byť kontaminované pomerne rýchlo.

Ultrazvuk je ideálnym riešením ochrany proti takýmto škodcom ako sú kliešte a blchy. 

Použitie ultrazvukových technológií je ideálnym riešením na odstránenie kliešťov a bĺch z domácich zvierat a ľudí počas všetkých činností vykonávaných v kontakte s prírodou.

Vysielané ultrazvukové vlny ovplyvňujú lennervové systémy kliešťov a blch. Sú rušivé natoľko, že sú nútení opustiť hostiteľa a súčasne zabrániť novému útoku. Skutočne ekologické riešenie, ktoré nemá žiadne kontraindikácie, pretože nepoužíva žiadne potenciálne škodlivé chemikálie.

 

ilustracia tien

 

 

Ďalšie informácie
SKU ECOP01
Výrobca TickLess
Farba hnedé
Vhodné na aktivitu na každodenné použitie, do auta, na cestovanie, na turistiku so psom, na kempovanie so psom
Typ určenia proti blchám
Druh výrobku Antiparazitné obojoky
Váha brutto v kg 0.03
počet ks v inner boxe 1
počet ks v master boxe 240
počet ks na palete 5040
rozmer balenia - dĺška v cm 9.2
rozmer balenia - šírka v cm 10.5
rozmer balenia - výška v cm 1.8
Intrastat 85432000
Krajina pôvodu HU
EAN kod 5999566451416
Napíšte vlastnú recenziu
Recenzujete:TICKLESS ECOPET - Ultrazvukový odpudzovač kliešťov a bĺch pre psov
Vaše hodnotenie

Ďalšie produkty z tejto značky

Názov produktu Mnžs.
TICKLESS ECOPET - Ultrazvukový odpudzovač kliešťov a bĺch pre psov 54
Našli sme ďalšie produkty, ktoré by sa vám mohli páčiť!