ZAREGISTRUJTE SA NA ODBER INFO. E-MAILOV

Elektronický obojok SportDOG 1200m Tréner

Píšťalka SportDog, Roy Gonia™ Competition Mega - clear

Elektronický obojok SportDOG 500m Tréner

Elektronický obojok spoločnosti SportDOG® značky SportTrainer® SD-575E vám pomôže trénovať psa bez použitia vodítka do vzdialenosti 500 metrov. Vysielačka má ľahko čitateľnú OLED obrazovku veľké tlačidlá  plus / mínus umožňujú ľahké prepínanie medzi psami a možnosť meniť stimulačné úrovne, takže SD-575E je mimoriadne vhodný aj pre výcvik až 2 psov, súčastne, po zakúpení extra obojkov (SDR-AFE). Zariadenie poskytuje 10 úrovní statickej stimulácie, rovnako ako možnosť vibrácií a tónov.

199,99 € 166,66 €
Dostupnosť: dostupnosť do 7 dní
SKU
SD-575E
Vybrané darčeky zdarma:

  SportDOG logo

  Elektronický - elektrický obojok SportDOG 500m Tréner

   

  Elektronický obojok spoločnosti SportDOG® značky SportTrainer® SD-575E vám pomôže trénovať psa bez použitia vodítka do vzdialenosti 500 metrov. Pri stlačení ovládacieho tlačidla, vysielačka vyšle signál, ktorý aktivuje obojok na krku psa. Vysielačka má ľahko čitateľnú OLED obrazovku, ktorá jasne zobrazuje obojok pre vybraného psa, úroveň zvolenej statickej stimulácie a režim, ako aj stav batérie. Veľké tlačidlá  plus / mínus umožňujú prepínanie medzi psami a možnosť meniť stimulačné úrovne, takže SD-575E je mimoriadne vhodný aj pre výcvik viacerých psov súčastne. Pri správnom použití tréningového zariadenia bude tréning vášho psa jednoduchý a efektívny. Pes sa naučí rôznym povelom, ktoré je niekedy bez vodítka veľmi obtiažne naučiť (napr. povel "ku mne" a pod.). Jedným z najdôležiteších povelov je naučiť psa aby na zavolanie prišiel k majiteľovi. Ak váš pes nereaguje na vaše volanie a ak naviac má pes tendenciu prenasledovať autá, vtáčiky či dokonca ľudí, 500m tréner je tréningové zariadenie, ktoré si s tým iste poradí.

  Naviac pomocou tohto tréningového zariadenia dokážete aj staršieho psa odnaučiť už naučeným zlozvykom, ako je napríklad vyskakovanie na ľudí, hrabanie sa v odpadkoch (alebo alternatívne "rýľovanie záhrady"), nadmerného štekania, ležania na vašom oblúbenom kresle a pod. Zariadenie je napríklad vynikajúcim pomocníkom aj pri kontrolovaní psa ak má tendenciu "zbierať odpadky". Budete schopný na diaľku psovi zadať povel "pusť" a on či ona vás určite poslúchne ešte pred "prehltnutím sústa" a po istom čase sa k danému zlozvyku už nevráti.

  Zariadenie je rozšíriteľné pre tréning až 2 psov po zakúpení extra obojkov (SDR-AFE). K dispozícii máte všetky stimulačné režimy, keďže tlačidlá korekcie sú na boku. Predná strana má tlačidlá na zmenu úrovne a prepínanie medzi psami. 

  10 úrovní statickej stimulácie, rovnako ako možnosti vibrácií a tónov vo vybraných režimoch vám umožňujú prispôsobiť tento systém tak, aby vyhovoval každej situácii alebo temperamentu psa.

   

   Hlavné vlastnosti elektronického obojku SportDOG 500m Tréner

   

  Na tento produkt je poskytnutá predĺžená záruka až na 3 roky

    3 ročná záruka

   

  Tento produkt je plne vodotesný. Testovaný pri ponore až 7,5m počas 30minút.

    Vodotesnost

   

   Vodo-tesnoť bola testovaná výrobcom formou ponorenia zariadenia do vody o hĺbke až 7,5m po dobu 30 minút.  Psík teda môže bezpečne skákať s obojkom do bazéna, alebo sa s ním kúpať, bez toho aby ste sa museli obávať o následnú funkčnosť zariadenia. Testy boli vykonané ako na obojku tak aj na vysielačke.

   ilustracia tien

   

   

  Základná charakteristika zariadenia

  dosah zariadenia500 m
  typ korekciezvuková, vibračná a statická korekcia
  2 boost funkciaáno
  intenzita korekcie:poskytuje 10 úrovní pre nastavenie impulzov korekcie. Možnosť nastaviť buď momentálnu alebo kontinuálnu korekciu
  rozšíriteľnýna 2 psov - po zakúpení extra obojkov (SDR-AFE) s použitím všetkých typov korekcie pri tréningu
  vodotesnosťvodotesný - ponoriteľný-  do 7,6 m, špeciálna technológia DryTek
  baterkadobíjateľný obojok aj vysielačka
  vhodné pre:určené pre psov od 3,6 kg. Vďaka variabilnej veľkosti obojku vhodné aj pre menšie plemená


  tien

   » Obojok

  Používa dobíjateľnú lítium-iónovú NiMH baterku (na kompletné nabitie zariadenia postačujú 2 hodiny) s výdržou 40 - 60 hodín
  Váha: 125 g
  Veľkosť prijímača: 6.6 x 3.3 x 3.1 cm
  Veľkosť obojka: nastaviteľný obojok od 12.7 cm do 55.88 cm s šírkou 1,9 cm

  tien

  » Vysielačka

  Používa dobíjateľnú lítium-iónovú NiMH baterku (na kompletné nabitie zariadenia postačujú 2 hodiny) s výdržou 50 - 70 hodín
  Váha: 132g
  Veľkosť: 18x5x3 cm,
  Veľkosť antény: 8 cm

  tien

  » Obsah balenia

   Vysielačka s OLED displejom
   Prijímač na obojku s šírkou 1,9 cm
   Nabíjačka
   Svetelné testovacie zariadenie
   Šnúrka na zavesenie vysielačky
   Dlhé kolíky korekcie
   Manuál
   3 ročná záruka
  Ďalšie informácie
  SKU SD-575E
  Výrobca SportDOG
  EAN kod 729849164413
  Rozšíriteľný obojok na 2 psov
  Vodotesnosť vodotesné - ponoriteľné
  Dosah zariadenia s dosahom do 500m
  Typ Korekcie so zvukovou, statickou a vibračnou korekciou
  Napíšte vlastnú recenziu
  Recenzujete:Elektronický obojok SportDOG 500m Tréner
  Vaše hodnotenie

  Ďalšie produkty z tejto značky

  Názov produktu Mnžs.
  Elektronický obojok SportDOG 500m Tréner 0