Košík

0 Tovar
Prepravné zdarma od:49,50 €

Krmivo pre mačky

 

Krmivo pre mačky Naturea

NATUREA-LOGO-Pantone_forweb
Nase_prirastky wetfoods_picture_complet
ilustracny_obrazok

Strava bez obilnín je voľbou pre tých, ktorí chcú napodobniť prirodzenú stravu mačky, zlepšiť jej zdravé stravovacie návyky, znížiť riziko potravinových alergií a zabezpečiť lepší a dlhší mačací život.

 

A je ľahké pochopiť, prečo:
V porovnaní s typickými konzervovanými potravinami, bezobilninová strava Naturea® je založená na báze bielkovín, obsahuje viac mäsa a rýb, rovnako ako ľahko-stráviteľných živočíšnyvh tukov.

 

SKUTOČNE NA 100% BEZOBILNINOVÉ MOKRÉ KRMIVO PRE MAČKY sa vyrába z najčerstvejších prírodných ingrediencií, vybraných s veľkou starostlivosťou našich odborníkov na výživu pre splnenie biologických potrieb našich chlpatých kamarátov. Správna zmes prospešnej prírodnej vlákniny, pomáhať tlačiť vlasové chuchvalce cez tráviaci proces a minimalizovať tak zápach z mačacích záchodíkov. Starostlivo vyvážené zdroje bielkovín a tukov, pomáhajú udržiavať ideálnu telesnú hmotnosť. A rovnako ako všetky Naturea® krmivá, mačacie krmivá neobsahujú žiadne vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu, kukuricu, pšenicu, sóju, ryžu ani lepok a používame iba prírodné konzervačné látky ako sú vitamín E a tokoferoly.

tien


Zoradiť podľa:
Naturea Tuniak & Kura, 80gr
€ 1.22 (s DPH 20 %)
Naturea Tuniak s krevetami, 80gr
€ 1.22 (s DPH 20 %)
Naturea Kura s králikom, 80gr
€ 1.22 (s DPH 20 %)
Naturea Kura, 80gr
€ 1.22 (s DPH 20 %)
Naturea Lands Cat & Kitten, 2 kg
€ 19.18 (s DPH 20 %)
Miska BecoBowl Cat, EKO
€ 3.54 (s DPH 20 %)