ZAREGISTRUJTE SA NA ODBER INFO. E-MAILOV

Platobné a dodacie podmienky

 

Naše heslo je jednoducho.rýchlo.kvalitne.

Našim cieľom je prinášať na trh kvalitné a inovatívne produky pre domácich miláčikov. Naše heslo je kvalita produktov a zákazníckej podpory, ktorú poskytujeme. Je to naša vášeň . Vaša spokojnosť s produktom a servisom je meradlom nášho úspechu!


Platby za tovar

Platby sa vykonávajú v mene EUR, pričom spoločnosť blue gray, s.r.o. vyžaduje jeden z nasledujúcich spôsobov platby:

PLATBA PRI DODÁVKE NA DOBIERKU: Pri tomto spôsobe platby odberateľ uhrádza tovar pri prevzatí kuriérovi TopTrans alebo UPS na dobierku. Uhrádza sa hodnota tovaru a prepravné.

 PLATBA PRI OSOBNOM PREVZATÍ: Pri tomto spôsobe platby odberateľ uhrádza tovar pri prevzatí priamo v spoločnosti blue gray, s.r.o., Kremnička 47/A, Banská Bystrica.

PLATBA NA FAKTÚRU: Pri tomto spôsobe platby odberateľ dostáva tovar po uhradení platby na účet spoločnosti blue gray, s.r.o., alebo do vopred dohodnutého termínu v prípade odberu obchodného partnera spoločnosti blue gray, s.r.o.,

PLATBA PREVODOM NA BANKOVÝ ÚČET

PLATBA PLATOBNOU KARTOU


 

Dodanie tovaru

Spoločnosť blue gray, s.r.o. tovar zasiela na dobierku, pričom tovar je poistený v plnej hodnote. Pri použití prepravnej služby sa tovar a daňové doklady odovzdajú prepravnej službe. Každá zásielka obsahuje dodací list-faktúru. Tovar je zabalený a zabezpečený spoločnosťou blue gray, s.r.o. a výrobcom. Odberateľ je povinný pri preberaní tovaru skontrolovať neporušenosť a kompletnosť zásielky. Reklamácie dodávky tovaru prijíma prepravná spoločnosť na mieste doručenia. Akékoľvek neskoršie reklamácie na množstvo a fyzické porušenie tovaru nebudú spoločnosťou blue gray, s.r.o. akceptované.

Za tovar je zodpovedná spoločnosť blue gray, s.r.o. po jeho doručenie prepravnej spoločnosti. Tovar sa považuje za prevzatý odberateľom od doby, kedy spoločnosť blue gray, s.r.o. odberateľovi, jeho zástupcovi alebo dopravcovi (ktorý je považovaný za zástupcu odberateľa, bez ohľadu na to, kto platí dopravné náklady alebo poistenie tovaru počas prepravy) umožní fyzicky disponovať s tovarom alebo službami v priestoroch spoločnosti blue gray, s.r.o. alebo na inom dodacom mieste.

Prepravné náklady

1 / Za doručenie zásielky spoločnosť blue gray,s.r.o. účtuje odberateľovi 3,96 EUR pri každej objednávke s hodnotou nižšou ako 50.00 EUR (s DPH) s doručením nasledujúci pracovný deň, ak je tovar skladom. Tovar môže byť doručený kedykoľvek v priebehu dňa. Objednávka musí byť prijatá spoločnosťou blue gray, s.r.o. do 13:00 hod tak, aby mohol byť tovar odoslaný ešte v deň doručenia objednávky a tovar musí byť skladom.

2/ Odberateľ si môže vybrať zaslať tovar službou s doručením nasledujúci pracovný deň do 12:00 hod v sume 5,95 EUR pri každej objednávke s hodnotou nižšou ako 50.00 EUR (s DPH) ak je tovar skladom . Objednávka musí byť prijatá spoločnosťou blue gray, s.r.o. do 13:00 hod tak, aby mohol byť tovar odoslaný ešte v deň doručenia objednávky a tovar musí byť skladom.

* Pre zahraničné zásielky platia osobité prepravné sadzby, ktoré sú uvedené v nákupnom košíku po zadaní PSČ.

* Pre zásielky do Českej republiky platia tie isté prepravné náklady a termíny doručenia ako pre Slovenskú republiku.

* Objednávka v hodnote viac ako 50.00 EUR (s DPH) sa expeduje vždy bez prepravných nákladov.

 

Loading...