ZAREGISTRUJTE SA NA ODBER INFO. E-MAILOV

PetSafe Ultrazvukový tréner

Elektronický ultrazvukový obojok PetSafe

Canicom 300

Elektronický obojok NUM'AXES Canicom 300m

Elektronický obojok Petrainer PET998DR podsvietený, 300m

Petrainer PET998DR podsvietený je základný elektronický výcvikový obojok s dosahom až 300 metrov. Oproti modelu Petrainer 998DR je vysielačka vybavená podsvieteným displejom. Zariadenie obsahuje vodeodolný obojok, nie však ponoriteľný, s možnosťou rozšíriteľný na 2 psov.

50,90 € 42,42 €
Už len 1 ks
Dostupnosť: Na sklade
SKU
7000579

Elektronický - elektrický obojok Petrainer PET998DR podsvietený, 300m

Zariadenie je vhodné na výcvik pre všetky druhy plemien. Oproti modelu Petrainer 998DR je vysielačka vybavená podsvieteným displejom. Zariadenie je vodeodolné nie však ponoriteľné. Vysielačka u Petrainer PET998DR je osadená dobíjacím Lithium-Ion akumulátorom s kapacitou 550 mAh a jej výdrž v prevádzke sa pohybuje okolo 1 až 2 mesiacov.. Zariadenie disponuje 3 druhmi korekcie. Zvukovou, vibračnou a statickou korekciou. Statická korekcia je nastaviteľná až do 99 úrovňí intenzity korekcie, takže zariadenie je vhodné pre všetky veľkosti psov. Vďaka šikovnému pohybovému senzoru šetrí obojok energiu - akonáhle snímač zaznamená, že nedochádza k pohybu, prepne sa do režimu stand-by.

 

Prečítajte si tiež - Výcvik psa pre elektronické obojky

Veľmi dôležitým faktorom, na ktorý sa, žiaľ, často zabúda, je výcvik vášho psíka na elektronické výcvikové obojky. Základom tréningu je vycvičiť psa, aby v bežných situáciách reagoval na vyslovené povely a na zvukový signál zariadenia. Pokiaľ sa pes vytrénuje správne, korekcia by sa mala používať iba v situáciách,  kedy pes opakuje nežiadúce správanie.

ilustracia_neziaduce

 

S čím Vám elektronický obojok pomôže?

Systém Vám pomôže trénovať psa bez použitia vodítka do vzdialenosti 300 metrov. Pri stlačení ovládacieho tlačidla, vysielačka vyšle signál, ktorý aktivuje obojok na krku psa. Pri správnom použití elektronického výcvikového zariadenia bude výcvik Vášho psa jednoduchý a efektívny. Pes sa naučí rôznym povelom, ktoré je niekedy bez vodítka veľmi obtiažne naučiť (napr. povel "ku mne" a pod.). Jedným z najdôležiteších povelov je naučiť psa aby na zavolanie prišiel k majiteľovi. Ak Váš pes nereaguje na Vaše volanie a ak naviac má pes tendenciu prenasledovať autá, vtáčiky či dokonca ľudí, elektronický výcvikový obojok, je zariadenie ktoré si s tým iste poradí.

Naviac pomocou tohto elektronického výcvikového zariadenia dokážete aj staršieho psa odnaučiť už naučeným zlozvykom, ako je napríklad vyskakovanie na ľudí, hrabanie sa v odpadkoch (alebo alternatívne "rýľovania záhrady"), nadmerného štekania, ležania na Vašom oblúbenom kresle a pod. Zariadenie je napríklad vynikajúcim pomocníkom aj pri kontrolovaní psa ak má tendenciu "zbierať odpadky". Budete schopný na diaľku psovi zadať povel "pusť" a on či ona Vás určite poslúchne ešte pred "prehltnutím sústa" a po istom čase sa k danému zlozvyku už nevráti.

 

Základná charakteristika zariadenia

dosah zariadenia300 m
typ korekciezvuková, vibračná a statická korekcia
2 boost funkcianie
intenzita korekcie:poskytuje 99 úrovní pre nastavenie impulzov korekcie
rozšíriteľnýna 2 psov - po zakúpení extra obojkov
vodotesnosťvodotesný - nie však ponoriteľný
baterkadobíjateľný obojok aj vysielačka
vhodné pre:určené pre všetky druhy plemien

 

 

 

Sada obsahuje: obojok, tréningová vysielačka, nabíjačka na vysielačku a obojok, vymeniteľné dlhé a krátke kolíky korekcie, testovacia dióda a manuál.

tien

 » Obojok

používa dobíjateľnú baterku s kapacitou 200mAh
Váha: 49 g
Veľkosť: 6 cm x 3.5 cm x 3 cm (hrúbka)
Veľkosť nastaviteľného remienka: 20-60 cm

 

tien

» Vysielačka

používa dobíjateľnú Lithium-Ion baterku, s kapacitou 550 mAh
Váha: 63 g
Veľkosť: 8 cm x 4 cm x 2.2 cm
Veľkosť antény:
Ďalšie informácie
SKU 7000579
Výrobca Petrainer
EAN kod 8596067000579
Rozšíriteľný obojok na 2 psov
Vodotesnosť vodotesné
Dosah zariadenia s dosahom do 500m
Typ Korekcie so zvukovou korekciou, so zvukovou a statickou korekciou, so zvukovou, statickou a vibračnou korekciou
Napíšte vlastnú recenziu
Recenzujete:Elektronický obojok Petrainer PET998DR podsvietený, 300m
Vaše hodnotenie

Ďalšie produkty z tejto značky

Názov produktu Mnžs.
Elektronický obojok Petrainer PET998DR podsvietený, 300m 1